BUL

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Nerede, Nasıl Gidilir

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi İzmir Çiğli'de bulunmaktadır.

  • Konak'tan 121 numaralı otobüs ile Bostanlı İskelesi'nde inerek buradan 595 numaralı otobüse aktarma yapınız. Bu otobüsle Katip Çelebi Üniversitesi durağında inerek İzmir Katip Çelebi Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Buca'dan 290 numaralı otobüs ile Bostanlı İskelesi'nde inerek buradan 595 numaralı otobüse aktarma yapınız. Bu otobüsle Katip Çelebi Üniversitesi durağında inerek İzmir Katip Çelebi Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bornova'dan 830 numaralı otobüse binerek Egekent Aktarma merkezinde inip buradan 596 numaralı otobüse binerek Katip Çelebi Üniversitesi durağında indiğinizde İzmir Katip Çelebi Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Karşıyaka'dan İZBAN ile Aliağa yönüne doğru Çiğli istasyonunda inerek 817 numaralı otobüse binerek Katip Çelebi Üniversitesi durağında indiğinizde İzmir Katip Çelebi Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Fahrettin Altay'dan Üçkuyular-Bostanlı vapuru ile Bostanlı İskele'ye gelip buradan 595 numaralı otobüse binerek Katip Çelebi Üniversitesi durağında indiğinizde İzmir Katip Çelebi Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Gaziemir'den İZBAN ile Çiğli istasyonunda inip 817 numaralı otobüse aktarma yapınız. Bu otobüsle Katip Çelebi Üniversitesi durağında indiğinizde İzmir Katip Çelebi Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Otogar'dan 54, 555, 560, 564, 800 numaralı otobüslerden birine binerek İZBAN Kemer istasyonunda inip İZBAN'a aktarma yapınız. İZBAN ile Çiğli istasyonunda inerek 817 numaralı otobüse binip Katip Çelebi Üniversitesi durağında indiğinizde İzmir Katip Çelebi Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Havalimanı'ndan İZBAN ile Çiğli istasyonunda inerek 817 numaralı otobüse aktarma yapınız. Bu otobüsle Katip Çelebi Üniversitesi durağında inerek İzmir Katip Çelebi Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi İletişim Bilgileri

Havaalanı Şosesi Caddesi Çiğli/İzmir

0 232 329 35 35

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Sevgi Sönmez 01/09/2021
Bornova'da oturuyoruz. Arkadaşlarla Katip Çelebi Üniversitesi'nde bir konferansa katıldık. Geçen hafta sayenizde konferansa zamanında yetiştik.

Sinan Yıldırım 14/07/2021
Harika tarif sınava yetişirim yarın sabah bu tarifle :)
1712982601