BUL

Forum Bornova Alışveriş Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir

Forum Bornova

Forum Bornova Alışveriş Merkezi İzmir'in Bornova ilçesinde bulunmaktadır.

  • Konak'tan İzmir Metro ile Bornova istasyonunda inip 59 numaralı otobüse aktarma yaparak Bornova Forum durağında indiğinizde Forum Bornova Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Buca'dan 390 veya 415 numaralı otobüs ile Bornova Metro aktarma istasyonuna gelerek, 59 numaralı otobüse aktarma yapınız. Bu otobüsle Bornova Forum durağında indiğinizde Forum Bornova Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bornova'dan Bornova Metro Aktarma İstasyonu'ndan 59 numaralı otobüse binerek Bornova Forum durağında indiğinizde Forum Bornova Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Gaziemir'den İZBAN ile Aliağa yönüne doğru Kemer istasyonunda inerek 59 numaralı otobüse aktarma yapınız. Bu otobüsle Bornova Forum durağında indiğinizde Forum Bornova Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Fahrettin Altay Aktarma Merkezi'nden İzmir Metro ile Bornova'da inerek buradan 59 numaralı otobüse aktarma yapınız. Bu otobüsle Bornova Forum durağında indiğinizde Bornova Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Karşıyaka'dan İZBAN ile Yakaköy yönüne doğru Kemer istasyonunda inerek buradan 59 numaralı otobüse aktarma yapınız. Bu otobüsle Bornova Forum durağında indiğinizde Forum Bornova Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

Forum Bornova Alışveriş Merkezi İletişim Bilgileri

Kazım Dirik Mahallesi 372.Sokak Bornova/İzmir

0 232 396 00 38

Forum Bornova Alışveriş Merkezi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Süleyman 26/10/2023
İşin özeti 59 numaradan başka giden bişe yok

Barış Bakırcı 01/09/2021
Teşekkürler çok net.

Arzu Yalın 01/09/2021
Narlıdere'den geleceğiz hem de İkeadan ev için alışveriş yapmaya gideceğiz. İkisinin yan yana olmasına o kadar sevindikki. En güzeli Bornova'ya geçip oradan otobüsle ulaşmak, teşekkürler.
1718491195