BUL

Ulu Camii Nerede, Nasıl Gidilir

Bursa Ulu Camii

Ulu Camii Bursa Heykel bölgesinde bulunmaktadır

  • Kent Meydanı'ndan metroya binerek Şehreküstü istasyonunda inerek Kapalıçarşı yönünde 2 dakikalık bir yürüyüş ile Ulu Camii'ye ulaşabilirsiniz.
  • Terminal'den 38 numaralı otobüse binerek Atatürk Caddesi'nde indiğinizde Ulu Camii'ye ulaşabilirsiniz.
  • İstanbul'dan gelenler için BUDO ile geliyorsanız Mudanya'dan 1/M otobüs ile; İDO ile geliyorsanız 1/GY numaralı otobüs ile Emek metro istasyonuna kadar geliniz. Buradan metroya binerek Şehreküstü durağında indiğinizde Kapalıçarşı yönünde 2 dakikalık bir yürüyüş ile Ulu Camii'ye ulaşabilirsiniz.
  • Uludağ Üniversitesi'nden metro ile Şehreküstü istasyonunda inerek Kapalıçarşı yönünde 2 dakikalık bir yürüyüş ile Ulu Camii'ye ulaşabilirsiniz.

Ulu Camii İletişim Bilgileri

Atatürk Caddesi, Heykel/Bursa

0 224 221 04 67

Ulu Camii Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Müge Kolsuz 01/09/2021
Belediyelerin düzenlediği şehir gezilerine katılmayı hep istemiştik. tur gibi rahat oluyor. Ancak o sıra bir türlü bize gelmedi. Biz de 6 kişilik bir grubuz. Karar verip bir haftasonu Bursa'ya geldik. Gelmeden önce internette gideceğimiz yerleri ve kalacağımız oteli araştırırken, en iyi yol tarifinin burada yapıldığına rastladık. O anda, belediyenin tur gezisindeki sırayı aylarca beklediğimiz için kendimize kızdık. Çünkü ulaşım çok kolaymış, yeni döndük. Emeğinize sağlık.
1712982257