Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: ₺ / İndirimli: ₺

Populer Ulaşım Aracı

En Son Alınan Tarif

5 saat önce

Bugünkü Hava Durumu

21ºC / 36ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

6 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

Balçova Teleferik Nerede, Nasıl Gidilir

Balçova Teleferik

Balçova Teleferik İzmir'in Balçova ilçesindedir.

  • Konak'tan 169 numaralı otobüse binerek Ekonomi ya da Teleferik durağında indiğinizde Balçova Teleferik'e ulaşabilirsiniz.
  • Buca'dan 290 veya 671 numaralı otobüslerden birine binerek Fahrettin Altay Aktarma Merkezi'ne gelerek, buradan 169 veya 969 numaralı otobüslerden birine binerek Ekonomi ya da Teleferik durağında indiğinizde Balçova Teleferik'e ulaşabilirisniz.
  • Bornova'dan İzmir Metro ile Fahrettin Altay Aktarma Merkezi'ne gelerek, buradan 169 veya 969 numaralı otobüslerden birine binerek Ekonomi ya da Teleferik durağında indiğinizde Balçova Teleferik'e ulaşabilirisniz.
  • Gaziemir'den 510 numaralı otobüse binerek Ekonomi ya da Teleferik durağında indiğinizde Balçova Teleferik'e ulaşabilirsiniz.
  • Karşıyaka'dan vapur ile Konak'a gelip buradan 169 numaralı otobüse binerek Ekonomi ya da Teleferik durağında indiğinizde Balçova Teleferik'e ulaşabilirsiniz.
  • Fahrettin Altay'dan 169 ya da 969 numaralı otobüse binerek Ekonomi ya da Teleferik durağında indiğinizde Balçova Teleferik'e ulaşabilirsiniz.

Balçova Teleferik İletişim Bilgileri

Teleferik Mahallesi Balçova/İzmir

Balçova Teleferik Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Hayati Demir 13/05/2017
Harika manisadan gelicez süper tarif bornova'dan kolayca buluruz.
1627301300