BUL

Ege Üniversitesi Nerede, Nasıl Gidilir

Ege Üniversitesi İzmir Bornova'da bulunmaktadır. Kampüsün 2 büyük girişi olan Bornova Aktarma Merkezi ve Ege Üniversitesi metro istasyonu arasında 525 numaralı ring otobüs ile fakültelere ulaşabilirsiniz.

  • Konak'tan İzmir Metro ile Evka-3 yönüne doğru Bornova istasyonunda indiğinizde Ege Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Buca'dan 415 veya 390 numaralı otobüslerden birine binerek son durakta indiğinizde Ege Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Karşıyaka'dan İZBAN ile Cumaovası yönünde Halkapınar veya Hilal istasyonlarında İzmir Metro'ya aktarma yapınız. Metro ile Bornova istasyonunda indiğinizde Ege Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Fahrettin Altay'dan İzmir Metro ile Evka-3 yönüne doğru Bornova istasyonunda indiğinizde Ege Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Gaziemir'den 204 numaralı otobüs ile son durakta indiğinizde Ege Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Otogar'dan 204 veya 505 numaralı otobüslerden birine binerek son durakta indiğinizde Ege Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Havalimanı'ndan 204 numaralı otobüs ile son durakta indiğinizde Ege Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak İZBAN ile Hilal veya Halkapınar istasyonlarından İzmir Metro'ya aktarma yapınız. Metro ile Evka-3 yönüne doğru Bornova durağında indiğinizde Ege Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.

Ege Üniversitesi İletişim Bilgileri

Gençlik Caddesi, Bornova/İzmir

0 232 311 10 10

Ege Üniversitesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

İrem Susamış 14/07/2021
Ablam bu sene Ege Üniversitesi gazetecilik bölümünü kazandı. Ben ve 2 arkadaşım da bu üniversitede okumak istiyoruz. Hem ablamı ziyaret hem de okulu gezmek adına üniversiteye gideceğiz. Gaziemir'den 204 numaralı vesaitle geleceğiz. Teşekkürler.
1664894723