Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: ₺ / İndirimli: ₺

Populer Ulaşım Aracı

En Son Alınan Tarif

15 saat önce

Bugünkü Hava Durumu

13ºC / 22ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

3 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İzmir Bornova'da bulunmaktadır.

  • Konak'tan İzmir Metro ile Evka-3 yönüne doğru Bornova istasyonunda indiğinizde Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Buca'dan 415 veya 390 numaralı otobüslerden birine binerek son durakta indiğinizde Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Karşıyaka'dan İZBAN ile Cumaovası yönünde Halkapınar veya Hilal istasyonlarında İzmir Metro'ya aktarma yapınız. Metro ile Bornova istasyonunda indiğinizde Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Fahrettin Altay'dan İzmir Metro ile Evka-3 yönüne doğru Bornova istasyonunda indiğinizde Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Gaziemir'den 204 numaralı otobüs ile son durakta indiğinizde Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Otogar'dan 204 veya 505 numaralı otobüslerden birine binerek son durakta indiğinizde Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne  ulaşabilirsiniz.
  • Havalimanı'ndan 204 numaralı otobüs ile son durakta indiğinizde Ege Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak İZBAN ile Hilal veya Halkapınar istasyonlarından İzmir Metro'ya aktarma yapınız. Metro ile Evka-3 yönüne doğru Bornova durağında indiğinizde Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İletişim Bilgileri

Bornova/İzmir

444 1 343

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Nazan Kurt 01/11/2017
Karşıyaka'dan banliyo/metro aktarması olduğunu bilmiyorduk. Doktor kontrolleri için taksiyle gelmeyi tercih ediyorduk. ancak randevular sıklaşınca, toplu taşıma araçlarını kullanmak zorunda kaldık. Sayenizde bulduğum kolay ulaşım rehberiyle, hastane ayağımıza geldi diyebilirim.
1618428845