Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: ₺ / İndirimli: ₺

Populer Ulaşım Aracı

En Son Alınan Tarif

3 saat önce

Bugünkü Hava Durumu

ºC / ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

3 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

Anadolu Üniversitesi Nerede, Nasıl Gidilir

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü(Merkez) ve 2 Eylül Kampüsü olmak üzere 2 Kampüsten oluşmaktadır.

Yunus Emre Kampüsü

  • Şehir Merkezi'nden Çarşı tramvay durağından SSK yazan tramvaya binerek Anadolu Üniversitesi durağında indiğinizde Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.
  • Tren İstasyonu'ndan çıktıktan sonra Espark'ın önündeki tramvay durağından SSK yazan tramvaya binerek Anadolu Üniversitesi durağında indiğinizde Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.
  • Otogar'dan SSK yazan tramvaya binerek Anadolu Üniversitesi durağında indiğinizde Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.

2 Eylül Kampüsü

  • Şehir Merkezi'nden Çarşı tramvay durağından SSK yazan tramvaya binerek Eczacılık durağında indikten sonra 4 numaralı Mavi otobüse binerek Anadolu Üniversitesi 2 Eylül Kampüsü'ne ulaşabilrisiniz.
  • Tren İstasyonu'ndan çıktıktan sonra Espark'ın önündeki tramvay durağından SSK yazan tramvaya binerek Eczacılık durağında indikten sonra 4 numaralı Mavi otobüse binerek Anadolu Üniversitesi 2 Eylül Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.
  • Otogar'dan SSK yazan tramvaya binerek Eczacılık durağında indikten sonra 4 numaralı Mavi otobüse binerek Anadolu Üniversitesi 2 Eylül Kampüsü'ne ulaşabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi İletişim Bilgileri

Üniversite Bulvarı, Tepebaşı/Eskişehir

0 222 335 05 80

Anadolu Üniversitesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Yusuf Canbaz 14/01/2017
Anadolu Üniversitesi'ni kardeşim kazandığı için Eskişehir'e gelmiştik. Kayıt işlemleri için kaldığımız otelden yol tarifi olarak bilgilerinizden faydalandık. Teşekkürler.
1610986779