Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: ₺ / İndirimli: ₺

Populer Ulaşım Aracı

En Son Alınan Tarif

11 saat önce

Bugünkü Hava Durumu

ºC / ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

10 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı Nerede, Nasıl Gidilir

Eskişehir Sazova Parkı

Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı Eskişehir'in Tepebaşı ilçesinde bulunmaktadır.

  • Şehir Merkezi'nden Atatürk Stadyumu'nun arkasından kalkan 16 ya da 38 numaralı minibüslerden birine binerek Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı'na ulaşabilirsiniz.
  • Otogar'dan tramvay ile Atatürk Lisesi durağında indikten sonra karşı taraftaki parkı takip ettiğinizde Atatürk Bulvarı'na doğru giden otobüslerin kalktığı duraktan 11, 17, 31 numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı'na ulaşabilirsiniz.
  • Tren istasyonu'ndan Espark'ın önünden geçen Otogar yönüne giden tramvay ile Atatürk Lisesi durağında indikten sonra yolun sağındaki parkı takip ettiğinizde Atatürk Bulvarı'na doğru giden otobüslerin kalktığı duraktan 11, 17, 31 numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı'na ulaşabilirsiniz.

Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı İletişim Bilgileri

Sazova Mahallesi, Eskişehir

0 222 300 00 15

Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Nejdet 17/01/2020
Süper bilgi, elinize sağlık. Böyle bilgi veren yer görmedim

Kübra Gözdamga 25/01/2019
Merhaba benim yeni stadyumda akşamları antrenmanlarım oluyor ve hava kararıyor daha kolay bı gidiş yolu varmı acaba
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar Sitemizdeki tarif en kolay yolu tarif etmektedir. Ayrıca Türkiye'nin en güvenli şehirlerinden biri olan Eskişehir'de yaşadığınız için çok fazla endişe etmenize gerek yok :)

Özgür Şaşmaz 23/06/2017
Çocuklarımı haftasonu buraya getirmeyi planladım ama Espark Alışveriş Merkezinden yürüyerek buraya ulaşmam mümkün mü? En yakın nasıl ulaşım sağlarım.
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Espark Alışveriş Merkezi'nden tarif için yukardaki Tren İstasyonu tarifimizi kullanarak Sazova parkına ulaşabilirsiniz.

Sadi Tekinsoy 09/01/2017
Eskişehir otogarına inince doğruca buraya gelmek istedik ama şehre ilk kez geldiğimizden pek bilmiyorduk tarifi izleyip kolay bir şekilde parka geldik teşekkürler.
1610989569