BUL

Eti Arkeoloji Müzesi Nerede, Nasıl Gidilir

Eti Arkeoloji Müzesi

Eti Arkeoloji Müzesi Eskişehir'in merkez Odunpazarı ilçesinde bulunmaktadır.

  • Şehir Merkezi'nden Çarşı tramvay durağından Otogar yönüne giden tramvaya binerek Atatürk Lisesi durağında ininiz.. Yolun sağındaki parkı takip ettiğinizde Atatürk Bulvarı'na doğru giden otobüslerin kalktığı duraktan herhangi bir otobüse binip 1 durak sonra indiğinizde Eti Arkeoloji Müzesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Otogar'dan tramvay ile Atatürk Lisesi durağında indikten sonra karşı taraftaki parkı takip ettiğinizde Atatürk Bulvarı'na doğru giden otobüslerin kalktığı duraktan herhangi bir otobüse binip 1 durak sonra indiğinizde Eti Arkeoloji Müzei'ne ulaşabilirsiniz.
  • Tren İstasyonu'ndan Espark'ın önündeki tramvay istasyonundan Otogar yönüne giden tramvaya binerek Atatürk Lisesi durağında ininiz. Yolun sağındaki parkı takip ettiğinizde Atatürk Bulvarı'na doğru giden otobüslerin kalktığı duraktan herhangi bir otobüse binip 1 durak sonra indiğinizde Eti Arkeoloji Müzesi'ne ulaşabilirsiniz.

Eti Arkeoloji Müzesi İletişim Bilgileri

Akarbaşı Mahallesi, Atatürk Bulvarı Odunpazarı/Eskişehir

0 222 230 6861

Eti Arkeoloji Müzesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Faruk Şişmanoğlu 14/07/2021
Merkezden ters yönde tramvaya binince bir türlü ulaşamadık tabi :) Kimseye de soramadık, çömezlik böyle birşey. Hemen internetten yol tarifini buldumda hallettik. Sağolun tarif için :)
1701519897