BUL

Altınbaş Üniversitesi Nerede, Nasıl Gidilir

Altınbaş Üniversitesi

Altınbaş Üniversitesi İstanbul Bağcılar'da bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den metrobüse binerek Mecidiyeköy'de inerek Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna aktarma yapınız. Metronun Mahmutbey durağında indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Altınbaş Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.

           metrobusokm7okyuruyus


  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade durağında inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Mecidiyeköy'de inerek Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna aktarma yapınız. Metronun Mahmutbey durağında indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Altınbaş Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusokm7okyuruyus


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade durağında inerek metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Mecidiyeköy'de inerek Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna aktarma yapınız. Metronun Mahmutbey durağında indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Altınbaş Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusokm7okyuruyus


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuna binerek Ünalan'da inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Mecidiyeköy'de inerek Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna aktarma yapınız. Metronun Mahmutbey durağında indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Altınbaş Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.

            m4okmetrobusokm7okyuruyus


Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan metrobüs ile Şirinevler'de inerek Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Otogar durağında inerek Kirazlı yönüne giden metroya aktarma yapınız. Kirazlı'da indikten sonra Kirazlı-Metrokent metrosuna aktarma yaparak Mahmutbey durağında indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Altınbaş Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusokm1aokm1bokyuruyus


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız  Kirazlı-Yenikapı metrosuyla Kirazlı'da indikten sonra Kirazlı-Metrokent metrosuna aktarma yaparak Mahmutbey durağında indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Altınbaş Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.

            m1bokyuruyus


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Bağcılar Meydan'dan Yenikapı-Kirazlı metrosuna binerek Kirazlı'da inip Kirazlı-Metrokent metrosuna aktarma yapınız.Metronun Mahmutbey durağında indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Altınbaş Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.

           m1bokyuruyus


  • Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Mecidiyeköy-Şişli durağında inerek Mecidiyeköy-Mahmutbey metrosuna aktarma yapınız. Metronun Mahmutbey durağında indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Altınbaş Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.

           m2okm7okyuruyus

Altınbaş Üniversitesi İletişim Bilgileri

Mahmutbey Dilmenler Caddesi No:26 Bağcılar/İstanbul

0 212 604 01 00

Altınbaş Üniversitesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Fulya Gümüş 01/09/2021
Ümraniye'den bir kez gittik. Akşama kadar yollarda sürünmekten konferansı kaçırdık. Ancak bu sene düzenlenecek etkinlikler için bu yol tarifiyle bir deneme yaptım. Evet tabii yol uzak ancak yine de en iyi tari diyebilirim.
1686037002