Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: 7 ₺ / İndirimli: 5 ₺

Populer Ulaşım Aracı

Metrobüs

En Son Alınan Tarif

1 gün önce

Bugünkü Hava Durumu

20ºC / 28ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

2 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

Kübra Büfe

Mihrimah Sultan Camii-Edirnekapı Nerede, Nasıl Gidilir

Mihrimah Sultan Camii Edirnekapı

İstanbul'da 2 tane bulunan Mihrimah Sultan Camii'lerinden bir tanesi Edirnekapı'da bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Eminönü vapuruna bininiz. Eminönü otobüs duraklarından 31E, 32, 336E, 36KE, 37E numaralı otobüslerden birine binerek Edirnekapı durağında indiğinizde Mihrimah Sultan Camii'ne ulaşabilirsiniz.

           vapurok31E/32/336E/36KE/37E


  • Üsküdar'dan Eminönü vapuruna bininiz. Eminönü otobüs duraklarından 31E, 32, 336E, 36KE, 37E numaralı otobüslerden birine binerek Edirnekapı durağında indiğinizde Mihrimah Sultan Camii'ne ulaşabilirsiniz.

           vapurok31E/32/336E/36KE/37E


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade durağında inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Edirnekapı durağında inerek üst geçitten sağ taraftan çıkarak 5 dakikalık bir yürüyüş ile Mihrimah Sultan Camii'ne ulaşabilirsiniz.

            m5okmetrobusokyürüyüş


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız 500T'ye binerek Edirnekapı Tramvay durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Mihrimah Sultan Camii'ne ulaşabilirsiniz.

           500Tokyürüyüş

Avrupa yakasından gelenler için

  • Beylikdüzü, Büyükçekmece, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüs ile Edirnekapı durağında inerek üst geçitten sağ taraftan çıkarak 5 dakikalık bir yürüyüş ile Mihrimah Sultan Camii'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusokyürüyüş


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Havalimanı-Yenikapı metrosuna binerek Merter'de inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Edirnekapı durağında inerek üst geçitten sağ taraftan çıkarak 5 dakikalık bir yürüyüş ile Mihrimah Sultan Camii'ne ulaşabilirsiniz.

           m1aokmetrobusokyürüyüş


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu'nda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Edirnekapı durağında inerek üst geçitten sağ taraftan çıkarak 5 dakikalık bir yürüyüş ile Mihrimah Sultan Camii'ne ulaşabilirsiniz.

            t1okmetrobusokyürüyüş


  • Taksim'den 87 numaralı otobüse binerek Edirnekapı durağında indiğinizde Mihrimah Sultan Camii'ne ulaşabilirsiniz.

           87

Mihrimah Sultan Camii-Edirnekapı İletişim Bilgileri

Fevzi Paşa Caddesi Fatih/İstanbul

Mihrimah Sultan Camii-Edirnekapı Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Fatih Hava Durumu

Gün Max Min
Per 28ºC 20ºC
Cum 27ºC 20ºC
Cmt 31ºC 21ºC
Mihrimah Sultan Camii-Edirnekapı konumuna gitmek çok kolay. Tarifimizle Mihrimah Sultan Camii-Edirnekapı zaman kaybetmeden ulaşırsın. Ayrıca Mihrimah Sultan Camii-Edirnekapı konumuna giden otobüslerin güncel saatlerini öğrenebilirsin. Bu otobüslerin anlık olarak nerede olduğunu öğrenmek istiyorsan Otobüs Nerede bölümünü kullanabilirsin. Akbilinde bakiyen kalmadıysa ve çevrende akbil dolumu yapacak nokta arıyorsan Akbil Dolum Noktaları kısmından yakınındaki akbil dolum noktalarını bulabilirsin.

Mihrimah Sultan Camii-Edirnekapı giden otobüslerin saatleri

1600938130