BUL

Esenler Otogarı Nerede, Nasıl Gidilir

Esenler Otogarı

Esenler Otogarı yada diğer adıyla Büyük İstanbul Otogarı İstanbul'un Esenler ilçesinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

 • Kadıköy'den Söğütlüçeşme ilk duraktan Metrobüse binerek Merter istasyonunda indikten sonra sağ tarafta göreceğiniz Yenikapı-Havalimanı M1 metrosuyla Aksaray tarafına geçerek Otogar durağında inerek Esenler Otogarına ulaşabilirsiniz.

            metrobusokmetrometro


 • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuyla Ünalan durağından Metrobüse aktarma yaptıktan sonra Metrobüs ile Merter istasyonunda indikten sonra sağ tarafta göreceğiniz Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Aksaray tarafına geçerek Otogar durağında inerek Esenler Otogarına ulaşabilirsiniz.

          metrometrookmetrobusokmetrometro


 • Üsküdar'dan Marmarayla ile Yenikapı'da indikten sonra Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapıp metronun Otogar durağında inerek Esenler Otogarına ulaşabilirsiniz.

           marmarayokmetrometro


 • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade istasyonunda ininiz. Buradan Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Merter istasyonunda inerek Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapıp metronun Otogar durağında inerek Esenler Otogarı'na ulaşabilirsiniz.

            metrometrookmetrobusokmetrometro


 • Gebze, Tuzla taraflarından geliyorsanız Marmaray'a binerek Yenikapı'da ininiz. Buradan Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yaparak metronun Otogar durağında indiğinizde Esenler Otogar'ına ulaşabilirsiniz.

           marmarayokmetrometro

Avrupa yakasından gelenler için

 • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Güngören, taraflarından geliyorsanız Metrobüs ile Şirinevler durağında inip Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metronun Otogar durağında indiğinizde Esenler Otogarı'na ulaşabilirsiniz.

            metrobusokmetrometro


 • Gaziosmanpaşa'dan T4 Habibler-Topkapı tramvayıyla Vatan durağında indikten sonra Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yaparak metronun Otogar durağında inerek Esenler Otogarına ulaşabilirsiniz.

            t4okmetrometro


 • Taksim'den Taksim Metrosuyla Mecidiyeköy-Şişli istasyonunda inip Avcılar yönüne giden Metrobüse binerek Merter durağında inip Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metronun Otogar durağında indiğinizde Esenler Otogarı'na ulaşabilirsiniz.

         metrom2okmetrobusokmetrometro


 • Atatürk Havalimanından ise direkt olarak Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Otogar durağında inerek Esenler Otogarına ulaşabilirsiniz.

            metrometro


 • Eminönü, Sirkeci, Karaköy taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Aksaray durağında indikten sonra Yenikapı-Havalimanı M1 hattına aktarma yaparak metronun Otogar durağında inerek Esenler Otogarına ulaşabilirsiniz.

            t1okmetrometro


 • Başakşehir'den Kirazlı-Olimpiyat Başakşehir metro hattıyla Kirazlı istasyonunda indikten sonra Yenikapı-Kirazlı hattına aktarma yaparak metronun Otogar durağında inerek Esenler Otogarına ulaşabilirsiniz.

           metrom3okmetrometro

Esenler Otogarı İletişim Bilgileri

Yavuz Selim Caddesi No:3 Esenler/İstanbul

444 0 888 

Esenler Otogarı Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Melek 20/02/2024
Merhabalar Eskişehir'den trenle geleceğim İstanbul Esenler e gideceğim bunun için İstanbul halkali da mı İstanbul Pendik'te mi nerede inersem daha yakın olur ve nasıl ulaşım sağlayabilirim Esenler e yardımcı olursanız çok sevinirim
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Söğütlüçeşme'de indikten sonra Marmaray'a aktarma yaparak Yenikapı'ya geliniz. Yenikapı'dan Yenikapı-Kirazlı metrosuna binerek Esenler Otogarı'na ulaşabilirsiniz.

Neşe 28/06/2023
Merhaba Silivri den esenler otogarına nasıl gidebilirim ve ne kadar sürer?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Silivri'den 303B numarali otobuse binerek Esenler Otogari'na ulasabilirsiniz. Bu yolculuk yaklasik 2 saat surmektedir.

Berzan 15/06/2023
Merhaba bende beylik düzünden nasıl gidebilirim peki Esenler otogarına
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Beylikdüzün'den Metrobüs ile Şirinevler durağında inip Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metronun Otogar durağında indiğinizde Esenler Otogarı'na ulaşabilirsiniz.

Esra 24/09/2022
Fatih aksaray durağından esenler otagarına neyle gelebilirim
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Aksaray metro istasyonundan metroya binerek Esenler Otogarı'na ulaşabilirsiniz.

Rumeysa 08/09/2022
esenler otogardan ali fuat başgile tr durağına nasıl gidebilirim yardımcı olursanız sevinirim
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Esenler Otogar'dan metroya binerek Sağmalcılar istasyonunda ininiz. Buradan Topkapı-Mescid-i Selam tramvayına aktarma yapınız. Tramvay ile Ali Fuat Başgil istasyonuna ulaşabilirsiniz.

Sultan 20/05/2022
Merhaba... esenler otogardan pendik hızlı trene nasıl gidebilirim yardımcı olabilirmisiniz.
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Esenler Otogarı'ndan Yenikapı metrosuna binerek Yenikapı'da inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Pendik durağında indiğinizde Pendik Yüksek Hızlı Tren İstasyonu'na ulaşabilirsiniz.

Ogün Furkan Yılmaz 21/11/2021
Esenler Otogarından yeni kapı idoya nasıl gidebilirim acill??
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar;Esenler Otogar'dan Yenikapı-Havalimanı yada Yenikapı-Kirazlı metrosuna binerek son durak olan Yenikapı'da indiğinizde Yenikapı İDO İskelesi'ne ulaşabilirsiniz.

Tomris Kulhan 01/09/2021
Ucagi kacirdik tarif ilac gibi geldi tesekkurler

Hasan Koç 14/07/2021
Merhaba, Avcılar'dan Esenler Otogarı'na nasıl gidebilirim? En kısa zamanda cevap verebilirseniz sevinirim. Teşekkürler.
Orayanasılgiderim.com
Hasan Bey Merhabalar; Tarifimizde Avcılar kısmı bulunmaktadır.

Fatih Küçükyayla 14/07/2021
Allah demiş ki kullarıma şu dünyada cehennemin bi fragmanını izletetim işte öyle kalabalık kargaşa biyer ama işimiz vardı geldik bir dahada ne davosa gelirim ne Esenlere

Onur Dirilmez 14/07/2021
Esenlere gelmek için tarifinizden yararlandım abi allah razı olsun şimdi öbür tarifleri okuyorum kitap gibi değişik geldi :)

Sami Uyur 14/07/2021
Esenlere nasıl gidilir değil nasıl gidilmezi yazın kardeşim geldiğimize geleceğimize pişman olduk bu ne trafik, kalabalık. Artık Alibeyköyden başka otogar tanımam.

Ömer Seyrek 14/07/2021
Esenlere eskiden otobüsle geliyordum ama artık metrodan şaşmam hizmet iyi olmuş devlet çalışıyor Allah'ıma şükür.

Murat Derinci 14/07/2021
İstanbulda biyere metro geliyorsa metroyla geleceksin arkadaş. Otobüs taksi fasa fiso bidaha bineriz metroya geliriz otogara ama eşyan ağırsa otobüse bin kardeşim metro az yürütüyor.

Ecem Gündoğdu 14/07/2021
Yenikapı'dan feribottan indikten sonra Esenler Otogarı'na nasıl gidebiliriz ve ne kadar sürer
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Yenikapı'dan M1 Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Otogar durağında inerek direkt olarak Esenler Otogarı'na ulaşabilirsiniz.

Deniz Hüner 14/07/2021
Esenyurt'tan nasıl giderim. Bir de saat 15:00 te diyarbakır otobüsüne yetişmek için Esenyurttan kaçta çıkmam gerekiyor?
Orayanasılgiderim.com
Esenyurt'tan minibüsler ile Avcılar metrobüse geliniz. Buradan sitede verdiğimiz Avcılar tarifini kullanarak Esenler Otogarı'na ulaşabilirsiniz. Toplamda yolculuğunuz ortalama 1 saat sürecektir.

Naci Delideniz 03/07/2021
abi bu esenler otogarına Beşiktaştan nasıl gelirim en kolay?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar Beşiktaş'tan 28T'ye binerek Yusufpaşa durağında inerek Aksaray metro istasyonuna aktarma yapınız. Havalimanı ya da Kirazlı yönüne giden metroya binerek Otogar'da inerek esenler otogarına ulaşabilirsiniz.

Canan 19/06/2021
Esenler otogarından yenıkapı ferıbota nasıl gıderım
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Esenler Otogarı'ndan Yenikapı-Kirazlı yada Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Yenikapı'da indiğinizde Yenikapı feribota ulaşabilirsiniz.

Hüseyin 08/06/2021
Sabiha Gökçen havaalanından esenler otogarına nasıl giderim teşekkürler
Orayanasılgiderim.com
Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan E-11 numaralı otobüse binerek Uzunçayır Metrobüs istasyonunda inerek metrobüse aktarma yapınız.Metrobüs ile Merter'e geliniz. Merter'den Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metronun Otogar istasyonunda indiğinizde Esenler Otogar'ına ulaşabilirsiniz.

elmas 07/06/2021
beşiktaş çarşıdan taksiyle esenler otogara kaç dk sürer aksam saatleri 19-20 gibi
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; o saatlerdeki trafik yoğunluğunu hesaba katarsak yaklaşık 45 dakika sürer.

Hüseyin 31/01/2021
İstanbul Pendik'ten esenler otagarina nasıl gidilir teşekkürler
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Pendik'ten Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ünalan durağından Metrobüse aktarma yaptıktan sonra Metrobüs ile Merter istasyonunda indikten sonra sağ tarafta göreceğiniz Yenikapı-Havalimanı metrosuna binip Otogar durağında indiğinizde Esenler Otogarına ulaşabilirsiniz.

Harun 28/01/2021
Şişliden esenler otogarına nasıl gidebilirim 2130 da otobüsüm iett 1930 da mecidiyeköyden kalkıyor onu tercih edemiyorum tarif edebilirseniz duacınız olurum
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar Mecidiyeköy'den metrobüse binerek Merter'de ininiz. Buradan yenikapı-havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metronun otogar durağında indiğinizde Esenler Otogarı'na ulaşabilirsiniz. Tahmini yolculuk süresi 40 dakika.

Ali 24/07/2020
Merhaba, Sarıyer den esenler otogar a en kısanasıl giderim?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar, Sarıyer'den 41C, 150,151,152 numaralı otobüslerden birine binerek Hacıosman Metro'da inip Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Gayrettepe'de inerek Metrobüse aktarma yapınız.Metrobüs ile Merter'de inerek Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Otogar durağında indiğinizde Esenler Otogarı'na ulaşabilirsiniz.

Tuba 21/06/2020
Ben Yusufpaşa'dan Esenler Otogarına Nasıl Ulaşabilirim.?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Yusufpaşa'dan Aksaray metro istasyonuna kadar yürüyünüz. Buradan metroya binip Otogar durağında indiğinizde Esenler Otogarı'na ulaşabilirsiniz.

aret grunberg 19/04/2019
İstanbul tuzladan Marmaray banliyö ile esenler otogara gitmek için tarif lütfen!
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar Tuzla'dan Marmaray' a binerek Yenikapı'da ininiz. Yenikapı'dan M1A Yenikapı-Havalimanı ya da M1B Yenikapı-Kirazlı metrosundan birine binerek Otogar durağında indiğinizde Esenler Otogarı'na ulaşabilirsiniz.

Uğur 15/03/2019
Beşiktaş Gayrettepe metrodan gidiliyormu esenler otogarına
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Gayrettepe'den Zincirlikuyu metrobüs istasyonuna yürüyüp metrobüse bininiz. Metrobüs ile Merter'de inerek Yenikapı-Havalimanı metrosuna geçiniz.Metronun otogar durağında indiğinizde Esenler Otogar'na ulaşabilirsiniz.

pelerinli kel 17/09/2018
Bağcılardan esenler otogara nasıl giderim acil
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Bağcılar Meydan'dan M1B metrosuna binerek Otogar durağında indiğinizde Esenler Otogarı'na ulaşabilirsiniz.
1712983837