Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: 8 ₺ / İndirimli: 5 ₺

Populer Ulaşım Aracı

Metro

En Son Alınan Tarif

1 saat önce

Bugünkü Hava Durumu

14ºC / 21ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

25 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

Çeşme Büfe

Forum İstanbul Alışveriş Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir

Forum İstanbul

Forum İstanbul Alışveriş Merkezi İstanbul'un Bayrampaşa ilçesinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Söğütlüçeşme ilk duraktan Metrobüse binerek Merter istasyonunda indikten sonra sağ tarafta göreceğiniz Yenikapı-Havalimanı metrosuna binp Kocatepe durağında inerek Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusokmetrometro


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ünalan durağından Metrobüse aktarma yaptıktan sonra Metrobüs ile Merter istasyonunda indikten sonra sağ tarafta göreceğiniz Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Kocatepe durağında indiğinizde Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

          metrometrookmetrobusokmetrometro


  • Üsküdar'dan Marmarayla ile Yenikapı'da indikten sonra Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapıp metronun Kocatepe durağında inerek Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           marmarayokmetrometro


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade istasyonunda ininiz. Buradan Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Merter istasyonunda inerek Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapıp metronun Kocatepe durağında inerek Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrometrookmetrobusokmetrometro            

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Güngören, taraflarından geliyorsanız Metrobüs ile Şirinevler durağında inip Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metronun Kocatepe durağında indiğinizde Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusokmetrometro


  • Gaziosmanpaşa'dan T4 Habibler-Topkapı tramvayıyla Vatan durağında indikten sonra Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yaparak metronun Kocatepe durağında inerek Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            t4okmetrometro


  • Taksim'den Taksim Metrosuyla Mecidiyeköy-Şişli istasyonunda inip Avcılar yönüne giden Metrobüse binerek Merter durağında inip Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metronun Kocatepe durağında indiğinizde Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

         metrom2okmetrobusokmetrometro


  • Atatürk Havalimanından ise direkt olarak Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Kocatepe durağında inerek Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrometro


  • Eminönü, Sirkeci, Karaköy taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Aksaray durağında indikten sonra Yenikapı-Havalimanı hattına aktarma yaparak metronun Kocatepe durağında inerek Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            t1okmetrometro


  • Başakşehir'den Kirazlı-Olimpiyat Başakşehir metro hattıyla Kirazlı istasyonunda indikten sonra Yenikapı-Kirazlı hattına aktarma yaparak metronun Kocatepe durağında inerek Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           metrom3okmetrometro

Forum İstanbul Alışveriş Merkezi İletişim Bilgileri

Kocatepe Mahallesi Paşa Caddesi, Bayrampaşa/İstanbul

0 212 443 13 50

Forum İstanbul Alışveriş Merkezi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Melisa 09/08/2020
Forum İstanbul'a Esenler'den nasıl gidebilirim
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar, Esenler'den Kirazlı-Yenikapı metrosuna binerek Kocatepe durağında indiğinizde Forum İstanbul'a ulaşabilirsiniz.

Doruk Kaya 04/10/2017
Foruma gelmek için ümraniyeden neye binmek lazım bir tarif eder misiniz?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binerek Boğaziçi Köprüsü'nde inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüsle Merter'e geliniz. Merter'den Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Kocatepe durağında indiğinizde Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilrisiniz.

Tansu Canan 28/05/2017
Akvaryum için gidiyoruz maltepe'den çok basit görünüyor. Ayrıca otobüs nerede servisi için de teşekkür ederim 0 doğru çalışıyor

Kadir Uzunyurt 29/01/2017
Çocuk tutturdu akvaryum diye eşşek sıpası getirdik mecbur anadolu yakasından marmaray metro yaptık biz.

Ulaş Kansu 04/01/2017
Yiğenlerimin en sevdiği çizgi film kahramanının müzikal gösterisi için Forum İstanbul'a gittik. Çocuklarla gideceğim için en yakın mesafenin nereden olduğuna bu siteden ulaştım. Çok işime yaradı sağolun.

Gürkan Subaşı 26/11/2016
Tuzla'dan kolayca buldum Forum İstanbul'u gerçekten çok büyük bir avm.
1623672432