Forum İstanbul Alışveriş Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir

Forum İstanbul

Forum İstanbul Alışveriş Merkezi İstanbul'un Bayrampaşa ilçesinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Söğütlüçeşme ilk duraktan Metrobüse binerek Merter istasyonunda indikten sonra sağ tarafta göreceğiniz Yenikapı-Havalimanı metrosuna binp Kocatepe durağında inerek Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusokmetrometro


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ünalan durağından Metrobüse aktarma yaptıktan sonra Metrobüs ile Merter istasyonunda indikten sonra sağ tarafta göreceğiniz Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Kocatepe durağında indiğinizde Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

          metrometrookmetrobusokmetrometro


  • Üsküdar'dan Marmarayla ile Yenikapı'da indikten sonra Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapıp metronun Kocatepe durağında inerek Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           marmarayokmetrometro


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade istasyonunda ininiz. Buradan Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Merter istasyonunda inerek Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapıp metronun Kocatepe durağında inerek Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrometrookmetrobusokmetrometro            

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Güngören, taraflarından geliyorsanız Metrobüs ile Şirinevler durağında inip Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metronun Kocatepe durağında indiğinizde Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusokmetrometro


  • Gaziosmanpaşa'dan T4 Habibler-Topkapı tramvayıyla Vatan durağında indikten sonra Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yaparak metronun Kocatepe durağında inerek Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            t4okmetrometro


  • Taksim'den Taksim Metrosuyla Mecidiyeköy-Şişli istasyonunda inip Avcılar yönüne giden Metrobüse binerek Merter durağında inip Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metronun Kocatepe durağında indiğinizde Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

         metrom2okmetrobusokmetrometro


  • Atatürk Havalimanından ise direkt olarak Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Kocatepe durağında inerek Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrometro


  • Eminönü, Sirkeci, Karaköy taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Aksaray durağında indikten sonra Yenikapı-Havalimanı hattına aktarma yaparak metronun Kocatepe durağında inerek Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            t1okmetrometro


  • Başakşehir'den Kirazlı-Olimpiyat Başakşehir metro hattıyla Kirazlı istasyonunda indikten sonra Yenikapı-Kirazlı hattına aktarma yaparak metronun Kocatepe durağında inerek Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           metrom3okmetrometro

Forum İstanbul Alışveriş Merkezi İletişim Bilgileri

Kocatepe Mahallesi Paşa Caddesi, Bayrampaşa/İstanbul

0 212 443 13 50

Forum İstanbul Alışveriş Merkezi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Esra 29/01/2022
Yenidoğan merkezden forum istanbula nasıl gidebilirim acaba açıklayıcı yazarsanız sevinirim
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Yenidoğan'dan 522B numaralı otobüse binerek Mecidiyeköy'de inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Merter'e geliniz. Merter'den Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Kocatepe durağında indiğinizde Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

Hil. 04/12/2021
Forum istanbula arnavutköy mrrkez camiinden nasıl gidebilirim dolmuş veya iett olabilir
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Arnavutköy'den 336 numaralı otobüse binerek Ulubatlı durağında inerek Yenikapı-Havalimanı ya da Yenikapı-Kirazlı metrosuna binerek Kocatepe durağında indiğinizde Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

Doruk Kaya 01/09/2021
Foruma gelmek için ümraniyeden neye binmek lazım bir tarif eder misiniz?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binerek Boğaziçi Köprüsü'nde inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüsle Merter'e geliniz. Merter'den Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Kocatepe durağında indiğinizde Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilrisiniz.

Kadir Uzunyurt 14/07/2021
Çocuk tutturdu akvaryum diye eşşek sıpası getirdik mecbur anadolu yakasından marmaray metro yaptık biz.

Gürkan Subaşı 14/07/2021
Tuzla'dan kolayca buldum Forum İstanbul'u gerçekten çok büyük bir avm.

Tansu Canan 14/07/2021
Akvaryum için gidiyoruz maltepe'den çok basit görünüyor. Ayrıca otobüs nerede servisi için de teşekkür ederim 0 doğru çalışıyor

Ulaş Kansu 14/07/2021
Yiğenlerimin en sevdiği çizgi film kahramanının müzikal gösterisi için Forum İstanbul'a gittik. Çocuklarla gideceğim için en yakın mesafenin nereden olduğuna bu siteden ulaştım. Çok işime yaradı sağolun.

Melisa 09/08/2020
Forum İstanbul'a Esenler'den nasıl gidebilirim
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar, Esenler'den Kirazlı-Yenikapı metrosuna binerek Kocatepe durağında indiğinizde Forum İstanbul'a ulaşabilirsiniz.
1652914887