Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: ₺ / İndirimli: ₺

Populer Ulaşım Aracı

En Son Alınan Tarif

10 saat önce

Bugünkü Hava Durumu

21ºC / 30ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

2 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

Alan Büfe

Bahçelievler İl Özel İdare Stadı Nerede, Nasıl Gidilir

Bahçelievler İl Özel İdare Stadı İstanbul Bahçelievler İlçesi Yenibosna semtinde bulunmaktadır. İstanbulspor maçlarını bu stadda oynamaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den 34AS'ye binerek Yenibosna durağında inip Koçtaş'ın arkasına kadar yürüdüğünüzde Bahçelievler İl Özel İdare Stadı'na ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan 320A, 11T, 13M, 16A, 16U, 16F numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Uzunçayır'da inip Metrobüse aktarma yapınız. 34AS ile Yenibosna durağında inip Koçtaş'ın arkasına kadar yürüdüğünüzde Bahçelievler İl Özel İdare Stadı'na ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den Ümraniye-Üsküdar metrosuna binerek Altunizade istasyonunda inip Metrobüse aktarma yapınız. 34AS numaralı Metrobüs ile Yenibosna durağında inip Koçtaş'ın arkasına kadar yürüdüğünüde Bahçelievler İl Özel İdare Stadı'na ulaşabilirsiniz. 
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Ünalan istasyonunda inip Metrobüse aktarma yapınız. 34AS ile Yenibosna durağında inip Koçtaş'ın arkasına kadar yürüdüğünüzde Bahçelievler İl Özel İdare Stadı'na ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüs ile Yenibosna durağında inip Koçtaş'ın arkasına kadar yürüdüğünüzde Bahçelievler İl Özel İdare Stadı'na ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda inip Avcılar yönüne giden Metrobüs ile Yenibosna durağında inerek Koçtaş'ın arkasına kadar yürüdüğünüzde Bahçelievler İl Özel İdare Stadı'na ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Aksaray-Havalimanı metrosuyla Yenibosna-Dünya Ticaret Merkezi durağında inip Koçtaş'ın arkasına kadar yürüdüğünüzde Bahçelievler İl Özel İdare Stadı'na ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den direkt olarak 76D'ye binip Kuleli durağında inerek Koçtaş'ın arkasına kadar yürüdüğünüzde Bahçelievler İl Özel İdare Stadı'na ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler İl Özel İdare Stadı İletişim Bilgileri

Talatpaşa Caddesi, Hareket Ordusu Sokak Bahçelievler/İstanbul

0 212 557 44 88

Bahçelievler İl Özel İdare Stadı Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Özlem Yerli 04/01/2017
Pendik'ten buraya ulaşım sağladık. Yol çok uzak olduğu için başta oldukça tedirgin olmuştum ama sizin tarifinizden faydalanarak gittiğim için vakitlice ulaştık. Teşekkürler

Bahçelievler Hava Durumu

Gün Max Min
Pzt 30ºC 21ºC
Sal 31ºC 21ºC
Çar 31ºC 22ºC
Bahçelievler İl Özel İdare Stadı konumuna gitmek çok kolay. Tarifimizle Bahçelievler İl Özel İdare Stadı zaman kaybetmeden ulaşırsın. Ayrıca Bahçelievler İl Özel İdare Stadı konumuna giden otobüslerin güncel saatlerini öğrenebilirsin. Bu otobüslerin anlık olarak nerede olduğunu öğrenmek istiyorsan Otobüs Nerede bölümünü kullanabilirsin. Akbilinde bakiyen kalmadıysa ve çevrende akbil dolumu yapacak nokta arıyorsan Akbil Dolum Noktaları kısmından yakınındaki akbil dolum noktalarını bulabilirsin.

Bahçelievler İl Özel İdare Stadı giden otobüslerin saatleri

1597016504