Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: ₺ / İndirimli: ₺

Populer Ulaşım Aracı

Feniküler

En Son Alınan Tarif

10 saat önce

Bugünkü Hava Durumu

11ºC / 18ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

2 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

Yağmurlar Gıda

Asırlık Kanlıca Yoğurtçusu Nerede, Nasıl Gidilir

Asırlık Kanlıca Yoğurtçusu İstanbul Beykoz'da Kanlıca semtinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Rıhtım'dan 15F numaralı otobüse binerek Kanlıca durağında indiğinizde Asırlık Kanlıca Yoğurtçusu'na ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan 15, 15P, 15T numaralı otobüslerden birine binerek Kanlıca durağında indiğinizde Asırlık Kanlıca Yoğurtçusu'na ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den Haldun Alagaş'tan 11H numaralı otobüse binerek Kanlıca durağında indiğinizde Asırlık Kanlıca Yoğurtçusu'na ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız 500T ile Kavacık Köprüsü'nde ininiz buradan sağ taraftan yukarı çıkarak üst geçitten karşıya geçiniz. Buradaki duraktan 15A'ya binerek Kanlıca durağında indiğinizde Asırlık Kanlıca Yoğurtçusu'na ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüs ile Zinclrlikuyu'da ininiz. Buradan Levent-Sarıyer çıkışından çıkarak otobüs durağından 121A'ya binerek Kanlıca durağında indiğinizde Asırlık Kanlıca Yoğurtçusu'na ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu'nda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Zinclrlikuyu'da ininiz. Buradan Levent-Sarıyer çıkışından çıkarak otobüs durağından 121A'ya binerek Kanlıca durağında indiğinizde Asırlık Kanlıca Yoğurtçusu'na ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter'de metrobüse aktarma yapınız.  Metrobüs ile Zinclrlikuyu'da ininiz. Buradan Levent-Sarıyer çıkışından çıkarak otobüs durağından 121A'ya binerek Kanlıca durağında indiğinizde Asırlık Kanlıca Yoğurtçusu'na ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den Hacıosman-Yenikapı metrosuyla Levent'te inerek buradaki otobüs durağından 121A'ya aktarma yapınız. Bu otobüsle Kanlıca durağında indiğinizde Asırlık Kanlıca Yoğurtçusu'na ulaşabilirsiniz.

Asırlık Kanlıca Yoğurtçusu İletişim Bilgileri

Kanlıca İskele Meydanı No:2 Beykoz/İstanbul

0 216 413 44 69

Asırlık Kanlıca Yoğurtçusu Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Nurten Şen 01/09/2021
Ben hiç yoğurt sevmem ama kanlıca yoğurdunun metini çok duydum. Pendik^'ten 500T'ye binip Kavacık'tan kanlıcaya farklı bir otobüse geçtik. Mutlaka deneyin, ulaşımı da çok kolay.
1634620414