BUL

Atatürk Havalimanı Nerede, Nasıl Gidilir

Atatürk Havalimani

Atatürk Havalimanı İstanbul Bakırköy ilçesi Yeşilköy semtinde bulunmaktadır. 

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuyla Ayrılıkçeşme istasyonunda inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı durağında inerek Yenikapı-Havalimanı metrosuna geçerek metronun son durağı olan Havalimanı durağında indiğinizde Atatürk Havalimanı'na ulaşabilirsiniz.

           metrometrookmarmarayokmetrom1a


  • Üsküdar'dan Marmaray ile Yenikapı durağında inerek Yenikapı-Havalimanı metrosuna geçerek metronun son durağı olan Havalimanı durağında indiğinizde Atatürk Havalimanı'na ulaşabilirsiniz.

           marmarayokmetrom1a


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade istasyonunda inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Zeytinburnu durağında inip Yenikapı-Havalimanı metrosuna geçerek metronun son durağı olan Havalimanı durağında indiğinizde Atatürk Havalimanı'na ulaşabilirsiniz.

           metrometrookmarmarayokmetrom1a


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuyla Ünalan durağında inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs Zeytinburnu durağında inip Yenikapı-Havalimanı metrosuna geçerek metronun son durağı olan Havalimanı durağında indiğinizde Atatürk Havalimanı'na ulaşabilrsiniz.

          metrometrookmarmarayokmetrom1a


  • Pendik Yüksek Hızlı Tren İstasyonu'ndan 251 numaralı çift katlı otobüs ile Mecidiyeköy'de inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Zeytinburnu durağında inip Yenikapı-Havalimanı metrosuna geçerek metronun son durağı olan Havalimanı durağında indiğinizde Atatürk Havalimanı'na ulaşabilirsiniz.

            251okmarmarayokmetrom1a

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs durağından Şirinevler durağında inerek Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metronun son durağı olan Havalimanı durağında indiğinizde Atatürk Havalimanı'na ulaşabilirsiniz.

            marmarayokmetrom1a


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu durağında inip Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metronun son durağı olan Havalimanı durağında indiğinizde Atatürk Havalimanı'na ulaşabilirsiniz.

            marmarayokmetrom1a


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla metronun son durağı olan Havalimanı durağında inerek Atatürk Havalimanı'na ulaşabilrsiniz.

            metrom1a


  • Taksim'den Taksim metrosuyla Yenikapı durağında inip Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metronun son durağı olan Havalimanı durağında inerek Atatürk Havalimanı'na ulaşabilirsiniz.

           metrom2okmetrom1a


  • Mecidiyeköy'den Metrobüs ile Zeytinburnu istasyonunda inip Yenikapı-Havalimanı metrosuna geçerek metronun son durağı olan Havalimanı durağında indiğinizde Atatürk Havalimanı'na ulaşabilirsiniz.

            marmarayokmetrom1a

Atatürk Havalimanı İletişim Bilgileri

Yeşilköy/İstanbul

0 212 463 30 00

Atatürk Havalimanı Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Metehan 01/09/2021
Merhabalar Atatürk Hava Limanından Tekirdağ Çorlu ya en uygun ve kolay şekilde nasıl gidebilirim.
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar Atatürk Havalimanı'ndan Metroya binerek Otogar'da ininiz. Buradan şehirler arası otobüsler ile Çorlu'ya ulaşabilirsiniz.

Oruc 01/09/2021
Merhaba,gece 2de ucagim var Ataturk havaalànindan,saat 11 bucukda esenler otogarinda olacagim,ordan taksi ne kadar para yazar havaalanina ve ne kadar surede gider?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Esenler otogardan Atatürk Havalimanı taksi ücreti yaklaşık 35 TL'dir ve yolculuk 20 dakika sürer.

çağrı 01/09/2021
gece uçağım var esenlerden atatürk havalimanına nasıl giderim metro gece çalışmıyor 0 ve 6 arası
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Esenler'den minibüs ile en yakın metrobüs istasyonuna geliniz. Metrobüs e binerek Yenibosna'da ininiz. Buradan taksi tutarak Havalimanı'na ulaşabilirsiniz. Taksi 10-12 TL arası tutacaktır.

Güler Göze 01/09/2021
Atatürke Havalimanı'ndan Sabiha Gökçen e nasıl gidebilirim aktarmam var bir de ne kadar sürer?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Atatürk Havalimanı'ndan metroya binerek Ataköy Şirinevler durağında inip Metrobüse aktarma yapınız. 34AS'ye binerek Uzunçayır'da ininiz. Buradan Kartal yönünden çıkarak E-11 numaralı otobüse binerek Sabiha Gökçen Havalimanı'na ulaşabilirsiniz. yolculuğunuz 1.5 saat sürecektir.

İbrahim kesen 01/09/2021
Admin allah 1 değil 1000 kez razı olsun.. Çoğu yoruma tek tek açıklama yapmış sın süper

Mine Yapıcı 30/07/2021
Sultangazi'den Atatürk Havalimanı'na nasıl gidilir en kısa sürede?
Orayanasılgiderim.com
Sultangazi'den T4 Topkapı-Mescidi Selam tramvayı ile Vatan durağın inip M1 Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapıp son durakta indiğinizde Atatürk Havalimanı'na ulaşabilirsiniz

mehmet sarı 14/07/2021
Avrupa yakasına bilmeyenler için atatürk havalimanına gitmek çok sıkıntılı M1 Yenikapı-Havalimanı nın farklı yönlerden tarifi çok işime yaradı. Faydalı bir ulaşım tarifi olmuş. Teşekkürler.

Ezgi 14/07/2021
Merhaba Ataturk havalimanindan bursaya otobus varmi ?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Atatürk Havaliamanı'ndan Bursa'ya özel firmalar yolcu taşımakta ancak fahiş fiyat uygulamakta. O yüzden tavsiyemiz; Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Esenler Otogarı'nda inerek buradan şehirlerarası Bursa otobüslerini tercih edebilirsiniz.

Nur 14/07/2021
Merhaba,İstanbulu hiç bilmeyen biri olarak Bursadan otobüsle misafirlerimizi almak için Atatürk Havalimanina gitmek istiyorum. En kolay nasıl gidebilirim?Yardımınız için şimdiden çok teşekkür ederim.
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; şehirler arası otobüsten Esenler Otogarı'nda indikten sonra sitemizdeki Esenler tarifini kullanarak Atatürk Havalimanı'na kolayca ulaşabilirsiniz.

Murat Kaya 14/07/2021
Merhabalar; Sakarya'dan otobüsle Harem e kadar gelicem. Harem'den nasıl gidebilirim
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Harem'den arabalı vapura binerek Eminönü'ne geçiniz. Eminönü'nden Kabataş-Bağcılar tramvayına aktarma yaparak Zeytinburnu'na kadar geliniz. Buradan Havalimanı metrosuna geçiniz.son durakta indiğinizde Atatürk Havalimanı'na ulaşabilirisniz.

Alpaslan Budak 14/07/2021
Admin esenler otogardan Atatürk havalimanina nasıl giderim
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar Esenler Otogar'dan Havalimanı metrosuna binerek Atatürk Havalimanı'na ulaşabilirsiniz.

Hakan Kazici 14/07/2021
Istanbula otobusle gelip ucakla donuyorum.Buyukcekmece den oldukca basit gibi gorunuyor tarif.Tesekkurler

Hilmi Yergezer 14/07/2021
Atatürk Havalimanına gelirken metrodan şaşmayın arkadaaş. Taksiye binelim dedik paramızla rezil olduk bu ne trafik, bu ne kalabalık. Bide üstüne abi beni buraya soktun diye taksiciden fırça yemediğimiz kaldı az daha.

Emre Seymen 14/07/2021
Kardeşim Atatürk havaalanına Maltepe başıbüyükten direk vasıta var mı bi yardımcı olsanız
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar Başıbüyük'ten 19B ile Kartal-Kadıköy metrosuna geliniz. Buradan sitedeki Maltepe tarifimizi kullanarak Atatürk Havalimanına ulaşabilrsiniz

Burak İşbilir 14/07/2021
Otobüsle dolmuşla hiç uğraşmayın direk metrobüsle yenibosnaya gelip taksiye binin az yazıyor veya metro en temizi taksilerin de çoğu kazıklama peşinde Edirne üstünden getirirler :D

Bedia 14/07/2021
Merhaba, Esenler Otogarı'ndan Atatürk Havalimanı'na gece 12'den sonra en kolay hangi şekilde gidebilirim? Şimdiden teşekkür ederim hizmetiniz icin.
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Gece 12'den sonra toplu taşıma imkanları kısıtlı olduğundan şöyle bir yol izlemenizi tavsiye ediyoruz. Esenler'den dolmuş ya da minibüs ile en yakın metrobüs istasyonuna geliniz. Metrobüs e binerek Yenibosna'da ininiz. Buradan taksiye binerek Atatürk Havalimanı'na ulaşabilirsiniz. Taksi 10-12 TL arası tutacaktır.

Nurcan Aynali 14/07/2021
Emionu IDO dan nasil gidebiliriz?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar Eminönünden Tramvay a binerek Zeytinburnu'nda ininiz. Buradan Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metronun son durağında indiğinizde Atatürk Havalimanı'na ulaşabilirsiniz.

Hayri Güleryüz 14/07/2021
Kıbrısa gitmek için çıktık yola tam yoldayken dediler ki metroya binin daha hızlı gidersiniz ama nerden bineceğimi de bilmiyorum aradım buldum burdan allah bin kere razı olsun.

Busra Gulen 14/07/2021
Bu karda kista bu kadar detayli tarif verdiginiz icin tesekkurler.

Ali Kocatürk 14/07/2021
admin buraya Beykozdan nasıl geliriz araç yok otobüsle gelicez.
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Beykoz'dan 121A'ya binerek son durakta inip Metrobüse aktarma yapınız.Devamı için tarifteki Mecidiyeköy kısmını okuyabilirsiniz.

Melike Demiralay 14/07/2021
Catalca'dan nasıl gidebiliriz?
Orayanasılgiderim.com
Catalca'dan 401 numaralı otobüse binerek Yenibosna metro'da inip metroya aktarma yapınız metro ile son durakta indiğinizde Atatürk Havalimanı'na ulaşabilirsiniz.

Yelda Vural 02/07/2021
Taksim'den çok kolay ulaştık. Gerçekten emek verip yazdığınız tarif için teşekkürler.

ismail 02/06/2021
merhaba teknofest için atatürk havalimanına gideceğim. konaklama için nerelerdeki otellere bakabilirim çok uzak olmayacak metroyla kısa sürede ulaşabileceğim?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Merter, Zeytinburnu, Bahçelievler taraflarına bakabilirsiniz.

CİHAN 29/03/2021
KÜÇÜKÇEKMECE HALKALI'DAN ATATÜRK HAVALİMANINA NASIL GİDEBİLİRİM?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Küçükçekmece Halkalı'dan Marmaray'a binerek Küçükçekmece durağında inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs Şirinevler durağında ininiz. Buradaki ring otobüslere binerek Atatürk Havalimanı'na ulaşabilirsiniz.

asd 22/08/2019
merhabalar acaba teknofest için istanbul havalimanından atatürk havalimanına nasıl gelirim? yada şehirdışından otobüs ile gelirken nasıl bir yol izlenmeli?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar İstanbul Havalimanından H4 e binerek direkt olarak Atatürk Havalimanı'na ulaşabilirsiniz. Esenler Otogardan Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Atatürk Havalimanı'na ulaşabilirsiniz

Kinem c. 08/03/2019
Merhabalar istanbulun yabancısıyım ve yarın öğlen 12.55 uçağıyla atatürk havalimanına geleceğim. Acaba havalimanından sultangazi cebeci semtine nasıl ulaşabilirim ? Şimdiden teşekkürler
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Atatürk Havalimanı'ndan metroya binerek Bayrampaşa durağında ininiz. Axis Bayrampaşa AVM nin arkasına kadar yürüdükten sonra T4 Edirnekapı-Mescid-i Selam hattına Demirkapı istasyonundan aktarma yapınız. Tramvay ile Cebeci durağında indiğinizde Cebeci'ye ulaşabilirsiniz.

Bianca 03/01/2019
tasarım anlatım harika.8nsite karistirdim ieet sitesi dahil.bu kadar guzel anlatan kaynak bulamadım.tesekkurler admin. kusura bakma ads tiklayamam ben de sisteme entegre 3ttigim hosts dosyasinda ad blocker var

otuz5 16/12/2018
merhabalar Atatürk havalimanından kağıthaneye otobüs yada metro ile nasıl gidebilirim yardımcı olmanız ricasıyla
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar Atatürk Havalimanı'ndan metroya binerek Ataköy-Şirinevler durağında inerek metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Levent-Sarıyer otobüs çıkışından çıkınız. buradan 63 numaralı otobüse binerek Kağıthane'ye ulaşabilrsiniz.

sonmuallim 29/11/2018
Admin aradığım sorunun cevabını buldum o kadar güzel açıklamışsın ki hayran kaldım. Yalnız söylemeden geçemeyeceğim sabrına hayran kaldım. İnsanımız ne kadar aciz yukarıda açıkladığın güzergahı 10 kere sormuşlar. Gerçekten garip, tekrardan teşekkür ediyorum saygı ve selamlar...
Orayanasılgiderim.com
Yorumunuz için teşekküler Sitemize destek için reklamlara tıklarsanız sitemizin gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Mehmet 16/11/2018
Cooook acil ataturk havalimanindan atakoy 1. Mahallesi
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar Atatürk Havalimanı'ndan metroya binerek Şirinevler-Ataköy durağında ininiz. Buradan E-5 tarafındaki otobüs durağından MR20 numaralı otobüse binerek Gezi Yolu durağında indiğinizde Ataköy 1. Kısım'a ulaşabilirsiniz.

Ozgul Springett 17/10/2018
Ataturk Hava limanindan Izmit Kocaeliye nasil gidebirim?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar Atatürk Havalimanı'ndan metroya binerek Otogar durağında ininiz. Buradan şehirlerarası otobüsler ile İzmit'e ulaşabilirsiniz.

kağan 07/10/2018
merhabalar; İstanbul Atatürkhava limanından sultangazi belediyesine nasıl ulaşım sağlayabilirim metro otobüs taksi vs en avantajlı olarak yardımcı olurmusunuz teşekkürler
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar metroyla Şirinevlere gelerek metrobüse aktarma yapınız metrobüsle Edirnekapı'da ininiz. Üst geçitten sağ taraftan devam ederek Şehitlik'in oradaki otobüs durağından 336E numaralı binerek Cebeci Mahallesi durağında indiğinizde Sultangazi Belediyesi'ne ulaşabilirsiniz.

Dilay 29/09/2018
İstanbul Atatürk veya Sabiha gökçen havaalanından kocaeli/izmit merkezd nasıl gidebilirim? Hangi havaalanında inersem izmite daha kolay ulaşım sağlarım?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Sabiha Gökçen Havalimanı Anadolu yakasında olduğundan İzmit'e daha yakındır. Sabiha gökçen havalimanından E-10 numaralı otobüse binerek Kartal Köprüsü'nde indikten sonra.Yolun karşısındaki Kartal otobüs peronlarından 200 numaralı otobüse binerek İzmit'e ulaşabilirsiniz.

Sevinç 02/09/2018
Merhabalar ben Atatürk hava limanından Pendiğe metroyla nasıl gidebilirim diye sorucaktım şimdiden teşekkür ederim
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Atatürk Havalimanı'ndan metroya binerek Şirinevler'de inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüsle Uzunçayır'a geliniz. Uzunçayır'da Tavşantepe-Kadıköy metrosuna aktarma yapınız. Metronun Pendik durağında indiğinizde Pendik'e ulaşabilirsiniz.

Meryem N. 25/08/2018
Esenler otogarından Atatürk Havalimanına nasıl gidebilirim?Saat 3 sularında metro çalışmıyor dediler.Şimdiden cevap için teşekkür ederim .
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Ne yazik ki o saatlerde toplu taşıma bulmanız çok zor. Taksiyle 35-40 TL arası bir ücretle Atatürk Havalimanı'na ulaşabilirsiniz.

Ismail Ergin 03/08/2018
Atatürk Havaalanindan inis saati 00.30 toplu tasima ile Maltepeye gidilirmi, ve hangi servis firmasi. Tesekürler
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar, taksiyle yenibosna metrobüs istasyonuna gelip (yaklaşık 15 TL) metrobüs ile Uzunçayıra geliniz. Buradan E-10 numaralı otobüse ya da Gebze-Harem minibüslerine binerek Maltepe'ye ulaşabilirsiniz.

Abdullah N. 29/07/2018
Esenler otogarından Atatürk Havalimanına nasıl giderim ? Teşekkür ederim.
Orayanasılgiderim.com
M1 Yenikapı-Havalimanı metrosuyla metronun son durağı olan Havalimanı durağında inerek Atatürk Havalimanı'na ulaşabilrsiniz.

MESUT 10/06/2018
SARIYERDEN ATATURK HAVAALANINA NASIL GIDERIM ?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar Sarıyer'den Hacıosman metroya geliniz. Metroyla Gayrettepe'de inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Şirinevlere'e geliniz. Şirinevlerden havalimanı metrosuna binerek Atatürk Havalimanı'na ulaşabilrisiniz.

TÜLİN ARIK 17/05/2018
Merhaba, Kilyos Boğaziçi kampüsten Atatürk havalimanına nasıl gidebilirim,teşekkürler
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Kampüsten 59RK'ya binerek Seyrantepe Yolu'da inip metroya aktarma yapınız. Metro ile Gayrettepe inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Şirinevlere geliniz. Şirinevler'den havalimanı metrosuna binerek Atatürk Havalimanı'na ulaşabilirsiniz.

ali 18/04/2018
merhaba çok acil yarın saat 11:30 da uçağım var esenlerden metro ile nasıl gideceğim yetişebilir miyim cevap verir misiniz.
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Esenler'den Havalimanı metrosuna binerek son durakta indiğinizde çok kolay bir şekilde Atatürk Havalimanı'na ulaşabilirsiniz.

büşra 17/04/2018
merhabalar öncelikle yorumunuz ve ilginiz için çok teşekkür ediyorum. mayıs ayında medipol üniversitesi kavacık yerleşkesinde bir kongreye katılacağım. havaalanından ikamet edeceğim yer için yol tarifini yapmışsınız. o güzergahı kullanacağım umarım sorunsuz bir şekilde bulabilirim..:) size ikinci bir sorum daha olacak; eyüp park evlerinden (akşemsettin mah.) medipol üniversitesi kavacık güney kampüsüne ulaşımı nasıl sağlayabilirim size zahmet o konuda da yönlendirebilirseniz çok mutlu olacağım. çünkü istanbulu hiç bilmiyorum.. teşekkürler tekrar..
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Eyüp Park evlerinden 39D, 39, 39Y, 39K numaralı otobüslerden birine binerek Edirnekapı Surdışı'nda ininiz. Buradan yolun karşısına geçerek 500T numaralı otobüse binerek Kavacık Köprüsü durağında indiğinizde Medipol Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz

büşra 28/03/2018
mrb, atatürk havalimanından eyüppark evlerine (akşemsettin mah.) nasıl gidebilirim?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Atatürk Havalimanından metro ya binerek Merter'de inip metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Edirnekapı'da ininiz. Edirnekapı'dan üst geçitten sağ taraftan çıkarak Şehitlik'in oradaki otobüs durağından 39D, 39, 39Y, 39K numaralı otobüslerden birine binerek Veysel Karani Camii durağında indiğiniz Eyüp Park evlerine ulaşabilirsiniz.

Mehmet 23/02/2018
Merhaba hayırlı işler atatürk havalimanından Arnavutköye nasıl gidebilirim acaba uçağım saat gece 00:00 da inecek
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Maalesef gece 12'den sonra Havalimanın'ndan Arnavutköye gidebileceğiniz bir toplu taşıma bulunmamaktadır. O yüzden taksiye binmeniz gerekiyor.

melih 02/02/2018
kocaeli karamürsel den atatürk havaalanına nasıl giderim.
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Karamürsel'den şehirlerarası otobüs ile Esenler Otogarı'nda indikten sonra M1 Yenikapı-Havalimanı metrosuyla metronun son durağı olan Havalimanı durağında inerek Atatürk Havalimanı'na ulaşabilrsiniz.
1686028673