Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: 10 ₺ / İndirimli: 8 ₺

Populer Ulaşım Aracı

Otobüs

En Son Alınan Tarif

6 saat önce

Bugünkü Hava Durumu

ºC / ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

3 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

Ahmet Efendi Kuruyemiş

Başakşehir Şehir Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir

Başakşehir Şehir Hastanesi

Başakşehir Şehir Hastanesi İstanbul Başakşehir'de bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den Marmaray'a binerek Yenikapı'da inip Yenikapı-Kirazlı metrosuna bininiz. Metro ile Kirazlı' da inerek Kirazlı-Başakşehir Metrokent metrosuna binerek Başakşehir Metrokent durağında ininiz. Buradan SH-1 numaralı otobüse binerek Başakşehir Şehir Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

        marmarayokm1bokm3okSH-1


  • Üsküdar'dan Marmaray'a binerek Yenikapı'da inip Yenikapı-Kirazlı metrosuna bininiz. Metro ile Kirazlı' da inerek Kirazlı-Başakşehir Metrokent metrosuna binerek Başakşehir Metrokent durağında ininiz. Buradan SH-1 numaralı otobüse binerek Başakşehir Şehir Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

        marmarayokm1bokm3okSH-1


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Üsküdar 'da inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı'da inip Yenikapı-Kirazlı metrosuna bininiz. Metro ile Kirazlı' da inerek Kirazlı-Başakşehir Metrokent metrosuna binerek Başakşehir Metrokent durağında ininiz. Buradan SH-1 numaralı otobüse binerek Başakşehir Şehir Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

m1bokmarmarayokm1bokm3okSH-1


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuna binerek Ayrılıkçeşmesi durağında inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı'da inip Yenikapı-Kirazlı metrosuna bininiz. Metro ile Kirazlı' da inerek Kirazlı-Başakşehir Metrokent metrosuna binerek Başakşehir Metrokent durağında ininiz. Buradan SH-1 numaralı otobüse binerek Başakşehir Şehir Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

m4okmarmarayokm1bokm3okSH-1


Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Küçükçekmece taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüse binerek Şirinevler durağında inerek. Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Otogar istasyonunda inerek Yenikapı-Kirazlı metrosuna bininiz. Metro ile Kirazlı' da inerek Kirazlı-Başakşehir Metrokent metrosuna binerek Başakşehir Metrokent durağında ininiz. Buradan SH-1 numaralı otobüse binerek Başakşehir Şehir Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

marmarayokm1aokm1bokm3okSH-1


  • Bayrampaşa, Esenler tarafından geliyorsanız Yenikapı-Kirazlı metrosuna binerek  Kirazlı' da inip Kirazlı-Başakşehir Metrokent metrosuna binerek Başakşehir Metrokent durağında ininiz. Buradan SH-1 numaralı otobüse binerek Başakşehir Şehir Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            m1bokm3okSH-1


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Kirazlı metrosuna binerek  Kirazlı' da inip Kirazlı-Başakşehir Metrokent metrosuna binerek Başakşehir Metrokent durağında ininiz. Buradan SH-1 numaralı otobüse binerek Başakşehir Şehir Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            m1bokm3okSH-1


  • Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Yenikapı'da inip Yenikapı-Kirazlı metrosuna bininiz. Metro ile Kirazlı' da inerek Kirazlı-Başakşehir Metrokent metrosuna binerek Başakşehir Metrokent durağında ininiz. Buradan SH-1 numaralı otobüse binerek Başakşehir Şehir Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

        m2okm1bokm3okSH-1

Başakşehir Şehir Hastanesi İletişim Bilgileri

Başakşehir Olimpiyat Bulvarı Yolu Başakşehir/İstanbul

Başakşehir Şehir Hastanesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1606714349