BUL

Buyaka Alışveriş Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir

Buyaka Alışveriş Merkezi

Buyaka Alışveriş Merkezi İstanbul'un Ümraniye İlçesindedir.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Rıhtım'dan kalkan 1314, 14B, 14ES, 20Ü numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Çakmak Köprüsü durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Buyaka Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            13/14/14B/14ES/20Üokyuruyus


  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Çakmak durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Buyaka Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           m5okyuruyus


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuyla Bostancı durağında inip Bostancı Köprüsü'nün üstündeki Bostancı Sanayi otobüs durağından 10 ya da 19D numaralı otobüslerden birine binerek Çakmak Köprüsü durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Buyaka Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            m4ok10/19D


  • Sultanbeyli'den 131 ya da 131C numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Çakmak Köprüsü durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Buyaka Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

             131/131C

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan 34AS ile Altunizade durağında ininiz. Buradan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Çakmak durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Buyaka Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           metrobusokm5okyuruyus


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda Metrobüse aktarma yapınız. 34AS ile Altunizade durağında ininiz. Buradan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Çakmak durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Buyaka Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            t1okmetrobusokm5okyuruyus


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Aksaray-Havalimanı metrosuyla Merter İstasyonunda Metrobüse aktarma yapınız. 34AS ile Altunizade durağında ininiz. Buradan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Çakmak durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Buyaka Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            m1aokmetrobusokm5okyuruyus


  • Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Gayrettepe'de inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Altunizade durağında ininiz. Buradan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Çakmak durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Buyaka Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrom2okmetrobusokm5okyuruyus

Buyaka Alışveriş Merkezi İletişim Bilgileri

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Balkan Caddesi No:56 Ümraniye/İstanbul

0 216 290 75 10

Buyaka Alışveriş Merkezi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Haydar Erol 14/07/2021
Buyaka'nın İkea'nın yanında olduğunu bilmiyorduk. Bu siteden yol tarifine arkadaşlarla bakınca fark ettik. Harika mağazaların yer aldığı kocaman bir yer. Ulaşım için zorluk çekmemek için mutlaka yol tariflerinden faydalanan derim. Teşekkürler.
1708745103