BUL

Rams Park Nerede, Nasıl Gidilir

Türk Telekom Arena

Galatasaray Futbol Kulubünün iç saha maçlarını oynadığı Rams Park İstanbul Şişli'de bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den Metrobüse binerek Zincirlikuyu'da ininiz. Zincirlikuyu'dan Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Sanayi Mahallesi istasyonunda inerek Seyrantepe metrosuna aktarma yaptığınızda Rams Park'a ulaşabilirsiniz.

           metrobusokmetrobus


  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binip Altunizade'de inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da ininiz. Zincirlikuyu'dan Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Sanayi Mahallesi istasyonunda inerek Seyrantepe metrosuna aktarma yaptığınızda Rams Park'a ulaşabilirsiniz.

   m5okmetrobusokmetrobus


  • Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binerek Köprülü Kavşak durağında ininiz. Buradan Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Sanayi Mahallesi istasyonunda inerek Seyrantepe metrosuna aktarma yaptığınızda Rams Park'a ulaşabilirsiniz.

            522 okmetrobus


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız 500T'ye binerek 4.Levent'te inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Sanayi Mahallesi istasyonunda inerek Seyrantepe metrosuna aktarma yaptığınızda Rams Park'a ulaşabilirsiniz.

            500T okmetrobus

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, EsenyurtKüçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüs ile Zincirlikuyu'da ininiz. Zincirlikuyu'dan Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Sanayi Mahallesi istasyonunda inerek Seyrantepe metrosuna aktarma yaptığınızda Rams Park'a ulaşabilirsiniz.

            metrobusokmetrobus


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter'de inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da ininiz.  Zincirlikuyu'dan Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Sanayi Mahallesi istasyonunda inerek Seyrantepe metrosuna aktarma yaptığınızda Rams Park'a ulaşabilirsiniz.

    m1aokmetrobusokmetrobus


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvayı ile Zeytinburnu'nda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da ininiz. Zincirlikuyu'dan Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Sanayi Mahallesi istasyonunda inerek Seyrantepe metrosuna aktarma yaptığınızda Rams Park'a ulaşabilirsiniz.

            m1aokmetrobusokmetrobus


  • Taksim'den geliyorsanız Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Sanayi Mahallesi durağında inerek Seyrantepe metrosuna aktarma yaptığınızda Rams Park'a ulaşabilirsiniz.

           metrobus

Rams Park İletişim Bilgileri

Huzur Mahallesi Şişli/İstanbul

0 212 305 19 05

Rams Park Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Bilal Yılmaz 04/05/2024
Merhaba, rams park'tan maç çıkışı Alibeyköy cep otogarina nasıl gidilir? Taksi mantikliysa hangi noktadan taksiye binilebilir?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; taksi en mantıklı yöntemdir. Vadi İstanbul AVM nin oradan binebilirsiniz.

Fatih 01/05/2024
Rams parkdan Alibeyköy otogarına nasıl gidebilirim
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; taksi en mantıklı yöntemdir. Vadi İstanbul AVM nin oradan binebilirsiniz.

mert demir 22/04/2024
gebzeden rams park aslantepe gs store'a nasıl ulaşırım acil cevap alabilir miyim ??
Orayanasılgiderim.com
Gebze'den Marmaray'a binerek Yenikapı durağında ininiz. Buradan Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Rams Park'a ulaşabilirsiniz.

Orhan 21/04/2024
Merhabalar Ankara'dan YHT tren rams parka ile gelmek istiyorum nerde inebilir ayrıca dönüşte tekrar Ankara'ya donecem nasıl bir yol izliyerek YHT yetişebilirim teşekkür ederim..
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; YHT ile Söğütlüçeşme durağında inin. Buradan metrobüse binerek Zincirlikuyu'da ininiz. Buradan Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yaparak Rams Park'a ulaşabilirsiniz.

Ümit 31/03/2024
Kadıköyden ramspark stadına minibüs veya deniz yoluyla gelebilirmiyim şehir dışından geliyorum,ve bir de taksi ne kadar yazar acaba ?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Kadıköy'den en optimum yol; Metrobüse binerek Zincirlikuyu durağında inip Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metronun Seyrantepe istasyonunda indiğinizde Rams Park'a ulaşabilirsiniz.

Ahmetcan 08/03/2024
Merhabalar Alibeyköy otogarından rams parka taksi ne kadar yazar
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; 200 TL civarı yazar.

Tuna 29/02/2024
Merhaba Gayrettepeden Rams park a nasıl gidebilirim
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek metronun ile Sanayi Mahallesi istasyonunda inerek Seyrantepe metrosuna aktarma yaptığınızda Rams Park'a ulaşabilirsiniz.

Nisa nur doruk 27/02/2024
Merhaba ben eskisehirden yht ile rams park a gidicem ama nerde inmeliyim ve stada nasıl gidebilirim
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; YHT'den Söğütlüçeşme'den indikten sonra Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da ininiz. Zincirlikuyu'dan Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Rams Park'a ulaşabilirsiniz.

Hakan 24/02/2024
Zeytinburnundan Rams parka Galatasaray stadına nasıl gidebilirim
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Zeytinburnundan Marmaray a binerek Yenikapi ya geliniz. Buradan Yenikapi-Haciosman metrosuna binerek Rams Park a ulasabilirsiniz.

Erman 21/02/2024
Alibeyköy cep otogarından rams parka nasıl giderim ve maç sonunda İstanbul havalimanı gitmem gerekiyor nasıl ulaşım sağlarım bilgi verirseniz sevinirim
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar Alibeyköy cep otogarından en kolay taksi ile ucuza ulaşım sağlayabilirsiniz toplu taşıma ile yolculuk fazla aktarmalı ve zaman bakımından çok zaman alıcı olacaktır. Maç sonu metro ile Gayrettepe'ye geldikten sonra Gayrettepe-Havalimanı metrosuna binerek havalimanına ulaşabilirsiniz.

Erden 10/02/2024
Merhabalar Esenler otogardan Rams Park’a nasıl gidebilirim
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Esenler Otogarı'ndan Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Yenikapı'da ininiz. Buradan Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Sanayi Mahallesi durağında inerek Seyrantepe metrosuna aktarma yaptığınızda Rams Park'a ulaşabilirsiniz.

Selenay 31/01/2024
Merhaba üsküdar Çekmeköy hattını kullanıp metrobüste zincirlikuyuda indikten sonra tarif ettiğiniz gibi yapsam kaç dk sürer bu yol acaba toplamda gidiş kaç dk sürer
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; 1 saat sürer

Muhammed 15/01/2024
Sultanbeylideyim rams parka nasıl gelebilirim?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Sultanbeyli'den 522ST numaralı otobüse binerek Levent durağında inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Sanayi Mahallesi istasyonunda inerek Seyrantepe metrosuna aktarma yaptığınızda Rams Park'a ulaşabilirsiniz.

Öznur 09/01/2024
İstanbul otogardan rams parka nasıl gidilir ve maç dönüşü toplu taşıma kaça kadar açık oluyor
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Otogar'dan Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Yenikapı'da ininiz. Buradan Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Seyrantepe durağında inerek Rams Park'a ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma cuma ve cumartesi geceleri sabaha kadar açıktır.

Umut Bozkurt 07/12/2023
Merhabalar.Ankara Aştiden Rams Park'a nasıl gidebilirim?Hangi otogarda inmeliyim
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Alibeyköy Cep Otogarı'nda inerek Tramvay a binip Mecidiyeköy metrosuna aktarma yapınız oradan Yenikap-Hacıosman metrosuna binerek Rams Park'a ulaşabilirsiniz.

Umut 06/12/2023
Merhaba, Yeni Havalimanından Rams Park’a nasıl gidebilirim. Havaistten hangi durakta inebilirim
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; H2 numaralı otobüse binerek Mecidiyeköy'de ininiz. Buradan Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Rams Park'a ulaşabilirsiniz.

Köksal 24/10/2023
Sabiha gökçenden rams parka nasıl giderim
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan E-3 e binerek 4.Levent Metro'da ininiz. Buradan Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Rams Park'a ulaşabilirsiniz.

mehmet 25/09/2023
Merhabalar, Cumartesi 1 kişi geleceğim. nasıl gelebilirim? araçla mı yoksa hızlı tren mi? fakat hızlı tren aynı gün dönüş yok ankara'ya. yardımcı olursanız sevinirim.
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Hızlı Tren ile gelirseniz çok rahat bir şekilde Rams Park' a ulaşabilirsiniz. Maçın 9 da biteceğini varsayarsak gece 11 de Ankara Ekspresine yetişebilirsiniz.

Abdüssamed tüzün 23/09/2023
Eskişehir'de araba ile cumartesi geleceğiz nereden geçmeliyiz?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar arabayı Uzunçayır metrobüs istasyonundaki otoparka bırakır metrobüs + metro ile stada ulaşmanızı tavsiye ederiz.

fatih 08/08/2023
Ankara"dan yht ile geleceğim, Rams Park"a en yakın hangi istasyonda inemliyim, hangi metro ile stada gitmeliyim, yardımcı olabilir misiniz?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Söğütlüçeşme'de indikten sonra Metrobüse binerek Zincirlikuyu'da ininiz. Buradan Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek stada ulaşabilirsiniz.

Semiha aydin 28/03/2023
Galatasaray stadından metroyla kadıköye nasıl gidebilirim????
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Metroya binerek Gayrettepe'de inip metrobüse aktarma yapınız. Metrobüsün Söğütlüçeşme durağında indiğinizde Kadıköy'e ulaşabilirsiniz.
1721220283