BUL

Bostancı Lunapark Nerede, Nasıl Gidilir

Bostancı Lunapark

Bostancı Lunapark İstanbul Bostancı'da bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Rıhtım'dan 10B, 10S, 16, 17 numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Bostancı Gösteri Merkezi durağında indiğinizde Bostancı Lunapark'a ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan 16A, 16B, 320A, 16M, 16U numaralı hatlardan herhangi birine binip Bostancı Sapağı durağında indikten sonra Bostancı Köprüsü'nün üstünden aşağıya inen herhangi bir minibüse binerek Bostancı Lunapark'a ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den 10 ya da 19D numaralı hatlardan herhangi birine binip Bostancı Gösteri Merkezi durağında indiğinizde Bostancı Lunapark'a ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Bostancı durağında inip Bostancı Köprüsü'nün üstünden aşağıya doğru inen herhangi bir minibüse binerek Bostancı Lunapark'a ulaşabilirsiniz. 

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan 34AS ile Boğaziçi Köprüsü durağında inip hemen karşınızdaki otobüs durağından 129T ya da 252 numaralı otobüse binerek Bostancı Gösteri Merkezi durağında indiğinizde Bostancı Lunapark'a ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Merter'de inip Metrobüse aktarma yaparak 34AS ile Boğaziçi Köprüsü durağında inip hemen karşınızdaki otobüs durağından 129T ya da 252 numaralı otobüse binerek Bostancı Gösteri Merkezi durağında indiğinizde Bostancı Lunapark'a ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda Metrobüse aktarma yaparak 34AS ile Boğaziçi Köprüsü durağında inip hemen karşınızdaki otobüs durağından 129T ya da 252 numaralı otobüse binerek Bostancı Gösteri Merkezi durağında indiğinizde Bostancı Lunapark'a ulaşabilirsiniz.
  • Bakırköy, Zeytinburnu taraflarından Bakırköy İDO iskelesinden Bakırköy-Bostancı deniz otobüsüyle Bostancı'da indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Bostancı Lunapark'a ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den 129T numaralı otobüs ile Bostancı Gösteri Merkezi durağında inerek direkt olarak Bostancı Lunapark'a ulaşabilirsiniz.

Bostancı Lunapark İletişim Bilgileri

Bostancı Mahallesi, Mehmet Şevki Paşa Cd. No:6 Kadıköy/İstanbul

0 216 384 72 10

Bostancı Lunapark Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1686035114