Çatladıkapı Sosyal Tesisleri Nerede, Nasıl Gidilir

Çatladıkapı Sosyal Tesisleri

Çatladıkapı Sosyal Tesisleri Fatih Belediyesi'ne ait olup Fatih ilçesinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Kadıköy-Kartal metrosuyla Ayrılıkçeşmesi istasyonunda inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra tramvay çıkışından çıkıp sahile doğru yürüdüğünüzde yolun karşısına geçmeden sağ taraftaki otobüs durağından BN1 ya da BN2 numaralı otobüslerden herhangi birine binip Çatladıkapı durağında indiğinizde Çatladıkapı Sosyal Tesisleri'ne ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra tramvay çıkışından çıkıp sahile doğru yürüdüğünüzde yolun karşısına geçmeden sağ taraftaki otobüs durağından BN1 ya da BN2 numaralı otobüslerden herhangi birine binip Çatladıkapı durağında indiğinizde Çatladıkapı Sosyal Tesisleri'ne ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den Üsküdar-Ümraniye metrosuna binerek Üsküdar son durakta inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra tramvay çıkışından çıkıp sahile doğru yürüdüğünüzde yolun karşısına geçmeden sağ taraftaki otobüs durağından BN1 ya da BN2 numaralı otobüslerden herhangi birine binip Çatladıkapı durağında indiğinizde Cankurtaran Sosyal Tesisleri'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Ayrılıkçeşme istasyonunda inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra tramvay çıkışından çıkıp sahile doğru yürüdüğünüzde yolun karşısına geçmeden sağ taraftaki otobüs durağından BN1 ya da BN2 numaralı otobüslerden herhangi birine binip Çatladıkapı durağında indiğinizde Çatladıkapı Sosyal Tesisleri'ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüs ile Küçükçekmece durağında ininiz. Üst geçitten sol taraftan çıkınız Botanik bahçelerinin olduğu alandan geçerek denizin iç kısıma doğru sokulduğu yerde ki köprünün üstünden geçerek buradaki otobüs durağından BN1BN2  numaralı otobüslerden birine binerek Çatladıkapı durağında indiğinizde Cankurtaran Sosyal Tesisleri'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarında geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvayı ile Zeytinburnu istasyonunda inerek Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Yenikapı'da ininiz. Yenikapı Sahil'den BN1, BN2 numaralı otobüslerden birine binerek Çatladıkapı durağında indiğinizde Çatladıkapı Sosyal Tesisleri'ne ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Yenikapı durağında ininz. Yenikapı Sahil'den BN1, BN2 numaralı otobüslerden birine binerek Çatladıkapı durağında indiğinizde Çatladıkapı Sosyal Tesisleri'ne ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den Tünel ile Karaköy'e indikten sonra Galata Köprüsü'nü geçip  Mısır Çarşısı önündeki otobüs durağından BN1 ,BN2  numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Çatladıkapı durağında indiğinizde Çatladıkapı Sosyal Tesisleri'ne ulaşabilirsiniz.

Çatladıkapı Sosyal Tesisleri İletişim Bilgileri

Kennedy Caddesi Sirkeci Sahil Yolu Sultanahmet Kavşağı Karşısı Fatih/İstanbul

0 212 517 34 82

Çatladıkapı Sosyal Tesisleri Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Fatih Hava Durumu

Gün Max Min
Cum 11ºC 7ºC
Cmt 15ºC 12ºC
Paz 13ºC 11ºC
Çatladıkapı Sosyal Tesisleri konumuna gitmek çok kolay. Tarifimizle Çatladıkapı Sosyal Tesisleri zaman kaybetmeden ulaşırsın. Ayrıca Çatladıkapı Sosyal Tesisleri konumuna giden otobüslerin güncel saatlerini öğrenebilirsin. Bu otobüslerin anlık olarak nerede olduğunu öğrenmek istiyorsan Otobüs Nerede bölümünü kullanabilirsin. Akbilinde bakiyen kalmadıysa ve çevrende akbil dolumu yapacak nokta arıyorsan Akbil Dolum Noktaları kısmından yakınındaki akbil dolum noktalarını bulabilirsin.

Çatladıkapı Sosyal Tesisleri giden otobüslerin saatleri

1544778263