Esenler Kadir Topbaş Kültür Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir

Esenler Kadir Topbaş Kütlür Merkezi

Esenler Kadir Topbaş Kültür Merkezi İstanbul Esenler'de bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Kadıköy-Tavşantepe metrosuna binerek Ayrılıkçesmesi'nde inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı'ya geliniz. Yenikapı'dan Yenikapı-Kirazlı metrosuna binerek Esenler durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Esenler Kadir Topbaş Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

m4okmarmarayokm1bokwalking


  • Üsküdar'dan Marmaray'a binerek Yenikapı'ya geliniz. Yenikapı'dan Yenikapı-Kirazlı metrosuna binerek Esenler durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Esenler Kadir Topbaş Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            marmarayokm1bokwalking


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Üsküdar'da inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı'ya geliniz. Yenikapı'dan Yenikapı-Kirazlı metrosuna binerek Esenler durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Esenler Kadir Topbaş Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

m5okmarmarayokm1bokwalking


  • Kartal, Maltepe, Pendik taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuna binerek Ayrılıkçeşmesi durağında inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Yenikapı'ya geliniz. Yenikapı'dan Yenikapı-Kirazlı metrosuna binerek Esenler durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Esenler Kadir Topbaş Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

m4okmarmarayokm1bokwalking


  • Gebze, Tuzla taraflarından geliyorsanız Marmaray'a binerek Yenikapı'ya geliniz. Yenikapı'dan Yenikapı-Kirazlı metrosuna binerek Esenler durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Esenler Kadir Topbaş Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           marmarayokm1bokwalking

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs durağından metrobüse binerek Zeytinburnu'da inerek Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Otogar'da inerek Yenikapı-Kirazlı metrosuna aktarma yaparak Esenler durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Esenler Kadir Topbaş Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

metrobusokm1aokm1bokwalking


  • Bayrampaşa'dan geliyorsanız Yenikapı-Kirazlı metrosuna binerek Esenler durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Esenler Kadir Topbaş Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            m1bokwalking


  • Bağcılar, Güngören'den Yenikapı-Kirazlı metrosuna binerek Esenler durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Esenler Kadir Topbaş Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            m1bokwalking


  • Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Yenikapı'ya geliniz. Yenikapı'dan Yenikapı-Kirazlı metrosuna binerek Esenler durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Esenler Kadir Topbaş Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz. 

          m2okm1bokwalking            

Esenler Kadir Topbaş Kültür Merkezi İletişim Bilgileri

Nenehatun Mahallesi No:4 Kemal Hatipoğlu Caddesi Esenler/İstanbul

0 212 611 85 62

Esenler Kadir Topbaş Kültür Merkezi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Esenler Hava Durumu

Gün Max Min
Cum 20ºC 12ºC
Cmt 21ºC 13ºC
Paz 20ºC 13ºC

Yakındaki diğer yerler

1573810969