BUL

İstanbul Tıp Fakültesi Nerede, Nasıl Gidilir

istanbul tıp

İstanbul Tıp Fakültesi İstanbul'un Fatih ilçesinde Çapa semtinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelecekler için;

  • Kadıköy'den Eminönü yönüne giden vapurlarla karşıya geçtikten sonra iskelenin karşısında bulunan Bağcılar yönüne giden Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Çapa-Şehremini durağında inerek İstanbul Tıp Fakültesi'ne ulaşabilrsiniz.
  • Üsküdar'dan Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra Kabataş-Bağcılar tramvay hattına aktarma yaparak tramvayın Çapa-Şehremini durağında indiğinizde İstanbul Tıp Fakültesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den Üsküdar-Ümraniye metrosuna binerek Üsküdar son durakta indikten sonra Marmaraya aktarma yapınız. Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra Kabataş-Bağcılar tramvay hattına aktarma yaparak tramvayın Çapa-Şehremini durağında indiğinizde İstanbul Tıp Fakültesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Ayrılıkçeşmesi istasyonunda inerek Marmaraya aktarma yapınız. Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra Kabataş-Bağcılar tramvay hattına aktarma yaparak tramvayın Çapa-Şehremini durağında indiğinizde İstanbul Tıp Fakültesi'ne ulaşabilrsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüs ile Cevizlibağ durağında inerek Kabataş-Bağcılar tramvay hattına aktarma yapınız. Tramvay ile Çapa-Şehremini durağında indiğinizde İstanbul Tıp Fakültesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattına binerek Çapa-Şehremini durağında indiğinizde İstanbul Tıp Fakültesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız  Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Emniyet-Fatih durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile İstanbul Tıp Fakültesi'ne ulaşabilirsiniz
  • Taksim'den 93T, 97T, 145T, 28T, 73 numaralı otobüslerden herhangi birine binerek İstanbul Tıp Fakültesi durağında indiğinizde İstanbul Tıp Fakültesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Atatürk Havalimanı'ndan Yenikapı-Havalimanı metrosuna binip Emniyet-Fatih durağında inerek 5 dakikalık bi yürüyüş ile İstanbul Tıp Fakültesi'ne ulaşabilirsiniz.

İstanbul Tıp Fakültesi İletişim Bilgileri

Turgut Özel Millet Caddesi, Çapa Fatih/İstanbul

0 212 414 20 00

İstanbul Tıp Fakültesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Nazan Hayırlı 14/07/2021
Kardeşimin ameliyatı için gideceğiz. Pendikteyiz araç olmayınca İstanbul'da trafik zor geliyor gerçekten. Ama tarifinizle bu çile biraz daha azalıyor. Bilmeyene zor.
1670520590