Life Park Nerede, Nasıl Gidilir

Life Park İstanbul'un Sarıyer İlçesi Bahçeköy semtinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadköy'den Söğütlüçesme'den Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metronun son durağı olan Hacıosman'da inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 42HM'ye binerek Sular durağında indiğinizde Life Park'a ulaşabilirsiniz.

            metrobusokm2ok42HM


  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade durağında inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metronun son durağı olan Hacıosman'da inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 42HM'ye binerek Sular durağında indiğinizde Life Park'a ulaşabilirsiniz.

            m5ok42HM


  • Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binerek Köprülü Kavşak durağında inerek  Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metronun son durağı Hacıosman'da inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 42HM'ye binerek Sular durağında indiğinizde Life Park'a ulaşabilrsiniz.

          522okm2ok42HM


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız 500T'ye binerek 4.Levent durağında inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 42HM'ye binerek Sular durağında indiğinizde Life Park' a ulaşabilirsiniz.

          500Tokm2ok42HM

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 42HM'ye binerek Sular durağında indiğinizde Life Park'a ulaşabilirsiniz.

            metrobusokm2ok42HM


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu'nda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inip Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 42HM'ye binerek Sular durağında indiğinizde Life Park'a ulaşabilirsiniz.

t1okmetrobusokm2ok42HM


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter istasyonunda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inip Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta inerek otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 42HM'ye binerek Sular durağında indiğinizde Life Park'a ulaşabilirsiniz.

m1aokmetrobusokm2ok42HM


  • Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Hacıosman son durakta inip otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkınız. Buradan 42HM'ye Sular durağında indiğinizde Life Park'a ulaşabilirsiniz.

            m2ok42HM

Life Park İletişim Bilgileri

Kazım Karabekir Paşa Mahallesi, Bahçeköy Caddesi, No:114 Sarıyer/İstanbul

0 212 226 31 31

Life Park Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Ufuk Şaşmaz 01/03/2017
Maltepe'ye uzak diye bir türlü gidememiştik. Geçtiğimiz haftasonu internette en iyi ulaşımı ararken burayı buldum. Hemen bizim ekibi aradım, bu da bize bir başlangıç oldu. Sağ olun. :)

Samet Uzunoba 26/12/2016
Kavacıkta oturuyoruz lifeparka nasıl gideriz en kısa yoldan admin?
Orayanasılgiderim.com
Merhaba; Kavacık Mezarlığın oradan kalkan 121A'ya binerek Levent'te ininiz. Buradan yolun karşısına geçerek 42HM'ye bininiz. Bu otobüsle Sular durağında indiğinizde Life Park'a ulaşabilirsiniz.

Muratcan Doğru 07/12/2016
Konser için mükemmel bir mekan ulaşım da bu site sayesinde basitleşti.Chill out festivalini büyük merakla bekliyoruz.

Sarıyer Hava Durumu

Gün Max Min
Cum 28ºC 22ºC
Cmt 29ºC 23ºC
Paz 29ºC 23ºC
Life Park konumuna gitmek çok kolay. Tarifimizle Life Park zaman kaybetmeden ulaşırsın. Ayrıca Life Park konumuna giden otobüslerin güncel saatlerini öğrenebilirsin. Bu otobüslerin anlık olarak nerede olduğunu öğrenmek istiyorsan Otobüs Nerede bölümünü kullanabilirsin. Akbilinde bakiyen kalmadıysa ve çevrende akbil dolumu yapacak nokta arıyorsan Akbil Dolum Noktaları kısmından yakınındaki akbil dolum noktalarını bulabilirsin.

Life Park giden otobüslerin saatleri

1566547126