BUL

Maçka Demokrasi Parkı Nerede, Nasıl Gidilir

Maçka Demokrasi Parkı

Maçka Demokrasi Parkı İstanbul Maçka'da bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Beşiktaş vapuruna binerek Beşiktaş'ta indikten sonra Akaretler otobüs durağından Taksim'e giden herhangi bir otobüse binerek Beşiktaş Stadyum durağında indiğinizde Maçka Demokrasi Parkı'na ulaşabilirsiniz.

            vapurarrow


  • Üsküdar'dan Beşiktaş vapuruna binerek Beşiktaş'ta indikten sonra Akaretler otobüs durağından Taksim'e giden herhangi bir otobüse binerek Beşiktaş Stadyum durağında indiğinizde Maçka Demokrasi Parkı'na ulaşabilirsiniz.

            vapurarrow


  • Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binerek Köprülü Kavşak durağında ininiz. Buradan Beşiktaş yönü çıkışından çıkaraak 559C numaralı otobüse aktarma yapınız. Bu otobüsle Beşiktaş Stadyum durağında indiğinizde Maçka Demokrasi Parkı'na ulaşabilirsiniz.

            522arrow559C


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuna binerek Kozyatağı'nda ininiz. Buradan 129T numaralı otobüse binerek Beşiktaş Stadyum durağında indiğinizde Maçka Demokrasi Parkı'na ulaşabilirsiniz.

            m4arrow129T

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüse binerek Zincirlikuyu durağında inerek Beşiktaş çıkışından çıkınız. Buradan 559C numaralı otobüse aktarma yapınız. Bu otobüsle Beşiktaş Stadyum durağında indiğinizde Maçka Demokrasi Parkı'na ulaşabilirsiniz.

            metrobusarrow559C


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Merter'de inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüsle Zincirlikuyu durağında inerek Beşiktaş çıkışından çıkınız. Buradan 559C numaralı otobüse aktarma yapınız. Bu otobüsle Beşiktaş Stadyum durağında indiğinizde Maçka Demokrasi Parkı'na ulaşabilirsiniz.

          metrometrobusarrowmetrobusarrow559C


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvayına binerek son durakta indikten sonra 10 dakikalık bir yürüyüş ile Maçka Demokrasi Parkı'na ulaşabilirsiniz.

           t1arrowyuruyus

Maçka Demokrasi Parkı İletişim Bilgileri

Harbiye Mahallesi Kadırgalar Caddesi Şişli/İstanbul

Maçka Demokrasi Parkı Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1718492770