Maltepe Miting Alanı Nerede, Nasıl Gidilir

Maltepe Miting Alanı

Maltepe Miting Alanı İstanbul Maltepe'de bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Kadıköy-Tavşantepe metrosuna binerek Ayrılıkçeşmesi'nde inip Marmaray'a aktarma yapınız.Marmaray ile Maltepe durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Maltepe Miting Alanı'na ulaşabilirsiniz.

           m4okmarmarayokyuruyus


  • Üsküdar'dan Marmaray'a binerek Maltepe durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Maltepe Miting Alanı'na ulaşabilirsiniz.

           marmarayokyuruyus


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Üsküdar'da inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Maltepe durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Maltepe Miting Alanı'na ulaşabilirsiniz.

            m5okmarmarayokyuruyus


  • Kartal, Maltepe, Pendik taraflarından geliyorsanız Maltepe Sahil'e inen minibüslere binerek Maltepe Miting Alanı'na ulaşabilirsiniz.

            minibus


  • Tuzla, Gebze taraflarından geliyorsanız Marmaray ile Maltepe durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Maltepe Miting Alanı'na ulaşabilirsiniz.

            marmarayokyuruyus

 Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüse binerek Söğütlüçeşme'de inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Maltepe durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Maltepe Miting Alanı'na ulaşabilirsiniz.

            m4okmarmarayokyuruyus


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Yenikapı'da ininiz. Yenikapı'dan Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Maltepe durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Maltepe Miting Alanı'na ulaşabilirsiniz.

            m1aokmarmarayokyuruyus


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvayına binerek Zeytinburnu durağında inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Söğütlüçeşme'de inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Maltepe durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Maltepe Miting Alanı'na ulaşabilirsiniz.

           t1okmetrobusokmarmarayokyuruyus


  • Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Yenikapı'da ininiz. Yenikapı'dan Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Maltepe durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Maltepe Miting Alanı'na ulaşabilirsiniz.

           m2okmarmarayokyuruyus

Maltepe Miting Alanı İletişim Bilgileri

Yalı Mahallesi Maltepe/İstanbul

Maltepe Miting Alanı Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1656573458