Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: ₺ / İndirimli: ₺

Populer Ulaşım Aracı

Feniküler

En Son Alınan Tarif

10 saat önce

Bugünkü Hava Durumu

15ºC / 20ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

4 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

İstanbul Halk Ekmek

Maltepe Üniversitesi Nerede, Nasıl Gidilir

Maltepe Üniversitesi Marmara Eğitim Köyü içerisinde İstanbul'un Maltepe ilçesinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Kadıköy-Kartal metrosuyla Maltepe durağında indikten sonra metro istasyonunun Maltepe Sahil çıkışından çıkınız.Aşağıya doğru biraz yürüdükten sonra önünüzdeki Maltepe Köprüsü otobüs durağından KM40 numaralı otobüse binerek son durakta indiğinizde Maltepe Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan Marmaray ile Ayrılıkçeşmesi istasyonundan inip Kadıköy-Kartal metrosuna aktarma yapınız. Metronun Maltepe durağında indikten sonra metro istasyonunun Maltepe Sahil çıkışından çıkınız. Aşağıya doğru biraz yürüdükten sonra önünüzdeki Maltepe Köprüsü otobüs durağından KM40 numaralı otobüse binerek son durakta indiğinizde Maltepe Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den 10 ve ya 19D numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Bostancı Sanayii durağında inerek Kadıköy-Kartal metrosuna aktarma yapınız. Metronun Maltepe durağında indikten sonra metro istasyonunun Maltepe Sahil çıkışından çıkınız. Aşağıya doğru biraz yürüdükten sonra önünüzdeki Maltepe Köprüsü otobüs durağından KM40 numaralı otobüse binerek son durakta indiğinizde Maltepe Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz. 
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Maltepe durağında indikten sonra metro istasyonunun Maltepe Sahil çıkışından çıkınız. Aşağıya doğru biraz yürüdükten sonra önünüzdeki Maltepe Köprüsü otobüs durağından KM40 numaralı otobüse binerek son durakta indiğinizde Maltepe Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan 34AS ile Uzunçayır istasyonunda indikten sonra Kadıköy-Kartal metrosuna aktarma yapınız. Metronun Maltepe durağında indikten sonra metro istasyonunun Maltepe Sahil çıkışından çıkınız. Aşağıya doğru biraz yürüdükten sonra önünüzdeki Maltepe Köprüsü durağundan KM40 numaralı otobüse binerek son durakta indiğinizde Maltepe Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda inip Metrobüs'e aktarma yapınız. 34AS ile Uzunçayır istasyonunda indikten sonra Kadıköy-Kartal metrosuna aktarma yapınız. Metronun Maltepe durağında indikten sonra metro istasyonunun Maltepe Sahil çıkışından çıkınız. Aşağıya doğru biraz yürüdükten sonra önünüzdeki Maltepe Köprüsü durağından KM40 numaralı otobüse binerek son durakta indiğinizde Maltepe Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa tarafından geliyorsanız M1 Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter istasyonunda inerek Metrobüs'e aktarma yapınız. 34AS ile Uzunçayır istasyonunda indikten sonra Kadıköy-Kartal metrosuna aktarma yapınız. Metronun Maltepe durağında indikten sonra metro istasyonunun Maltepe Sahil çıkışından çıkınız. Aşağıya doğru biraz yürüdükten sonra önünüzdeki Maltepe Köprüsü durağından KM40 numaralı otobüse binerek son durakta indiğinizde Maltepe Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bakırköy, Zeytinburnu taraflarından geliyorsanız Marmaray ile Ayrılıkçeşme istasyonundan Kadıköy-Kartal metrosuna aktarama yapınız. Metronun Maltepe durağında indikten sonra metro istasyonunun Maltepe Sahil çıkışından çıkınız. Aşağıya doğru biraz yürüdükten sonra önünüzdeki Maltepe Köprüsü durağından KM40 numaralı otobüse binerek son durakta indiğinizde Maltepe Üniversitesi'ne ulaşabilirsiniz.

Maltepe Üniversitesi İletişim Bilgileri

Marmara Eğitim Köyü, Maltepe/İstanbul

0 216 626 10 50

Maltepe Üniversitesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Kemal Genç 14/01/2017
Konferans için Maltepe Üniversitesine yolum düştü. Benim okulla arası oldukça uzak. Acil gitmem gerektiği için bu tariften faydalandım. Konferansa yetiştim. Teşekkürler.
1623669578