BUL

Müze Gazhane Nerede, Nasıl Gidilir

muze gazhane

Müze Gazhane İstanbul Kadıköy'de bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuna binerek Acıbadem durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Müze Gazhane'ye ulaşabilirsiniz.

            MetromWalkingWalking


  • Üsküdar'dan Marmaray'a binerek Söğütlüçeşme istasyonunda inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Müze Gazhane'ye ulaşabilirsiniz.

            marmarayWalkingWalking


  • Ümraniye'den 14DK numaralı otobüse binerek Acıbadem Metro İstasyonu durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Müze Gazhane'ye ulaşabilirsiniz.

            14DKWalkingWalking


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuna binerek Acıbadem durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Müze Gazhane'ye ulaşabilirsiniz.

            MetromWalkingWalking            

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar, Küçükçekmece taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan metrobüse binerek Söğütlüçeşme istasyonunda inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Müze Gazhane'ye ulaşabilirsiniz.

            metrobusWalkingWalking


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Yenikapı'da inerek Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Söğütlüçeşme istasyonunda inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Müze Gazhane'ye ulaşabilirsiniz.

            m1aWalkingmarmarayWalkingWalking


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattı ile Zeytinburnu istasyonunda inerek metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Söğütlüçeşme istasyonunda inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Müze Gazhane'ye ulaşabilirsiniz.

            t1WalkingmetrobusWalkingWalking


  • Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Yenikapı' da inerek Marmaray'a aktarma yapınız.Marmaray ile Söğütlüçeşme istasyonunda inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Müze Gazhane'ye ulaşabilirsiniz.

            metrom2WalkingmarmarayWalkingWalking

Müze Gazhane İletişim Bilgileri

Hasanpaşa Mahallesi İkbaliye Sokak No:39 Kadıköy/İstanbul

Müze Gazhane Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1702169170