Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: ₺ / İndirimli: ₺

Populer Ulaşım Aracı

En Son Alınan Tarif

1 gün önce

Bugünkü Hava Durumu

14ºC / 24ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

2 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

Riva Nerede, Nasıl Gidilir

riva

Riva İstanbul'un Beykoz ilçesine bağlı Karadeniz kıyısında bir sahil kasabasıdır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den 15BK numaralı otobüse binerek Beykoz durağında indikten sonra Beykoz-Riva dolmuşlarına binerek Riva'ya ulaşabilirsiniz.

           15BKokminibüs


  • Üsküdar'dan 15 ya da 15T numaralı otobüslerden birine binerek Beykoz durağında indikten sonra Beykoz-Riva dolmuşlarına binerek Riva'ya ulaşabilirsiniz.

           15/15Tokminibüs


  • Ümraniye'den 11H numaralı otobüse binerek Beykoz durağında indikten sonra Beykoz-Riva dolmuşlarına binerek Riva'ya ulaşabilirsiniz.

           11Hokminibüs


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuna binerek Göztepe durağında ininiz. Medeniyet Üniversitesi çıkışından çıkarak Göztepe otobüs durağından 15BK numaralı otobüse bininiz. Bu otobüsle Beykoz durağında indikten sonra Beykoz-Riva dolmuşlarına binerek Riva'ya ulaşabilirsiniz.

           metrom4ok15BKokminibüs

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüs ile Mecidiyeköy durağında ininiz. Mezarlığın ordaki otobüs duraklarından 121A'ya binerek Beykoz durağında indikten sonra Beykoz-Riva dolmuşlarına binerek Riva'ya ulaşabilirsiniz.

           metrobusok121Aokminibüs


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter'de inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Mecidiyeköy durağında ininiz. Mezarlığın ordaki otobüs duraklarından 121A'ya binerek Beykoz durağında indikten sonra Beykoz-Riva dolmuşlarına binerek Riva'ya ulaşabilirsiniz.

okokmetrobusok121Aokminibüs


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu durağında inerek metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Mecidiyeköy durağında ininiz. Mezarlığın ordaki otobüs duraklarından 121A'ya binerek Beykoz durağında indikten sonra Beykoz-Riva dolmuşlarına binerek Riva'ya ulaşabilirsiniz.

t1okmetrom4ok121Aokminibüs


  • Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuyla Mecidiyeköy-Şişli durağında inerek Meydan çıkışından çıkınız. Mezarlığın ordaki otobüs duraklarından 121A'ya binerek Beykoz durağında indikten sonra Beykoz-Riva dolmuşlarına binerek Riva'ya ulaşabilirsiniz.

           metrom4ok121Aokminibüs

Riva İletişim Bilgileri

Riva Mahallesi Beykoz/İstanbul

Riva Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1590881273