Üsküdar Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir

Üsküdar Devlet Hastanesi İstanbul Üsküdar'da bulunmaktadır.

Anadolu Yakasından gelenler için

  • Kadıköy Rıhtım'dan kalkan 14C numaralı otobüse binerek Üsküdar Devlet Hastanesi durağında indiğinizde Üsküdar Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiiz.

           14C


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Bağlarbaşı durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Üsküdar Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            m5okwalking


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ayrılıkçeşmesi durağında inip Marmaraya aktarma yapınız. Marmaray ile Üsküdar'da inerek Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metronun Bağlarbaşı durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Üsküdar Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

  m4okmarmarayokm5okwalking

Avrupa Yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan 34AS ile Altunizade istasyonunda inerek Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metronun Bağlarbaşı durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Üsküdar Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

           metrobusokm5okwalking


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu'nda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile 34AS'ye binerek Altunizade istasyonunda inerek Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metronun Bağlarbaşı durağındainerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Üsküdar Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            t1okm5okwalking


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter istasyonunda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Altunizade durağında inerek Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metronun Bağlarbaşı durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Üsküdar Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

  m1aokmetrobusokm5okwalking


  • Bakırköy, Zeytinburnu taraflarından geliyorsanız Kazlıçeşme'den Marmaraya binerek Üsküdar'da inerek Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metronun Bağlarbaşı durağındainerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Üsküdar Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

           marmarayokm5okwalking


  • Taksim'den 129T numaralı otobüse binerek Millet Bahçesi'nde inerek Üsküdar-Çekmeköy metrosuna aktarma yapınız. Metronun Bağlarbaşı durağında inerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Üsküdar Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            129Tokm5okwalking

Üsküdar Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Barbaros Mahallesi Veysi Paşa Sokak No:14 Üsküdar/İstanbul

0 216 474 79 00

Üsküdar Devlet Hastanesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Üsküdar Hava Durumu

Gün Max Min
Cum 28ºC 23ºC
Cmt 30ºC 23ºC
Paz 30ºC 24ºC
Üsküdar Devlet Hastanesi konumuna gitmek çok kolay. Tarifimizle Üsküdar Devlet Hastanesi zaman kaybetmeden ulaşırsın. Ayrıca Üsküdar Devlet Hastanesi konumuna giden otobüslerin güncel saatlerini öğrenebilirsin. Bu otobüslerin anlık olarak nerede olduğunu öğrenmek istiyorsan Otobüs Nerede bölümünü kullanabilirsin. Akbilinde bakiyen kalmadıysa ve çevrende akbil dolumu yapacak nokta arıyorsan Akbil Dolum Noktaları kısmından yakınındaki akbil dolum noktalarını bulabilirsin.

Yakındaki diğer yerler

Üsküdar Devlet Hastanesi giden otobüslerin saatleri

1566546906