BUL

Bağcılar Devlet Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir

Bağcılar Devlet Hastanesi İstanbul Bağcılar'da bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den Metrobüs ile Merter durağında inerek üst geçidin altındaki Tınaztepe otobüs durağından 92T'ye bininiz. Bu otobüsle Bağcılar Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan 320A, 16U, 16F, 16A numaralı otobüslerden birine binerek Uzunçayır'da Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Merter durağında inerek üst geçidin altındaki Tınaztepe otobüs durağından 92T'ye bininiz. Bu otobüsle Bağcılar Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den Üsküdar-Ümraniye metrosuna binerek Altunizade durağında inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Merter durağında inerek üst geçidin altındaki Tınaztepe otobüs durağından 92T'ye bininiz. Bu otobüsle Bağcılar Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuyla Ünalan'da inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Merter durağında inerek üst geçidin altındaki Tınaztepe otobüs durağından 92T'ye bininiz. Bu otobüsle Bağcılar Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız Metrobüs ile Merter durağında inerek üst geçidin altındaki Tınaztepe otobüs durağından 92T'ye bininiz. Bu otobüsle Bağcılar Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • EsenlerBayrampaşa tarafından geliyorsanız Havalimanı-Yenikapı metrosuyla Merter'de inerek E-5 tarafındaki Tınaztepe otobüs durağından 92T'ye bininiz. Bu otobüsle Bağcılar Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Güngören'den 92T numaralı otobüse binerek Bağcılar Devlet Hastanesi'ne ulaşabilrsiniz
  • Taksim'den 92T'ye binerek Bağcılar Devlet Hastanesi durağında indiğinizde Bağcılar Devlet Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Bağcılar Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Merkez Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 6.Sokak Bağcılar/İstanbul

0 212 440 40 00

Bağcılar Devlet Hastanesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1696337507