BUL

Kadir Topbaş Kültür Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir

Kadir Topbaş Kültür Merkezi

Kadir Topbaş Kültür Merkezi İstanbul Esenler'de bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Söğütlüçeşme ilk duraktan Metrobüse binerek Merter istasyonunda indikten sonra sağ tarafta göreceğiniz Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Esenler istasyonunda ininiz. Buradan 5 dakikalık bir yürüyüş ile Kadir Topbaş Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusokmetrometrookyuruyus


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuyla Ünalan durağından Metrobüse aktarma yaptıktan sonra Metrobüs ile Merter istasyonunda indikten sonra Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yaparak Esenler istasyonunda ininiz. Buradan 5 dakikalık bir yürüyüş ile Kadir Topbaş Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

 metrometrookmetrobusokmetrometrookyuruyus


  • Üsküdar'dan Marmarayla ile Yenikapı'da indikten sonra Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yaparak Esenler istasyonunda ininiz. Buradan 5 dakikalık bir yürüyüş ile Kadir Topbaş Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           marmarayokmetrometrookyuruyus


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade istasyonunda ininiz. Buradan Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Merter istasyonunda inerek Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yaparak Esenler istasyonunda ininiz. Buradan 5 dakikalık bir yürüyüş ile Kadir Topbaş Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

 metrometrookmetrobusokmetrometrookyuruyus     

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Güngören, taraflarından geliyorsanız Metrobüs ile Şirinevler durağında inip Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yaparak Esenler istasyonunda ininiz. Buradan 5 dakikalık bir yürüyüş ile Kadir Topbaş Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusokmetrometrookyuruyus


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Bağcılar Meydan'dan Kirazlı-Yenikapı metrosuna binerek Esenler istasyonunda ininiz. Buradan dakikalık bir yürüyüş ile Kadir Topbaş Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrometrookyuruyus


  • Taksim'den Taksim Metrosuyla Mecidiyeköy-Şişli istasyonunda inip Avcılar yönüne giden Metrobüse binerek Merter durağında inip Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metronun Esenler durağında indiğinizde Buradan 5 dakikalık bir yürüyüş ile Kadir Topbaş Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

metrom2okmetrobusokmetrometrookyuruyus

Kadir Topbaş Kültür Merkezi İletişim Bilgileri

Nine Hatun Mahallesi Kemal Hatipoğlu Caddesi No:4 Esenler/İstanbul

0 212 611 85 62

 

Kadir Topbaş Kültür Merkezi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1670512311