Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: 7 ₺ / İndirimli: 4 ₺

Populer Ulaşım Aracı

Metrobüs

En Son Alınan Tarif

9 saat önce

Bugünkü Hava Durumu

21ºC / 31ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

8 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

Alan Büfe

Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir

Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul Bakırköy ilçesinde E-5 kenarında bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den Metrobüse binerek Bahçelievler durağında indiğinizde Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

           metrobus


  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade'de inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüse ile Bahçelievler durağında indiğinizde Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            m5okmetrobus


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade durağında inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüse ile Bahçelievler durağında indiğinizde Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            m5okmetrobus


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ünalan istasyonunda inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüse ile Bahçelievler durağında indiğinizde Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            m4okmetrobus

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüs ile Bahçelievler durağında indiğinizde Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

           metrobus


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda inip Avcılar yönüne giden Metrobüs ile Bahçelievler durağında indiğinizde Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

           t1okmetrobus


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Bahçelievler durağında indiğinizde Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

           m1a


  • Taksim'den direkt olarak 73 ya da 76D'ye binip Bahçelievler durağında indiğinizde Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            73/76D

Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Zuhuratbaba Mahallesi Tevfik Sağlam Caddesi No:11 Bakırköy/İstanbul

0 212 414 71 71

Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Irem Bas 13/03/2020
Corona testi yapılıyor mı bu hastanede?

Burhan Altın 01/11/2017
Bakırköy'de bulunan Özel Çamlık Hastanesi'nde randevum vardı. Bir yakınımızın da Dr Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yattığını duydum. İnternetten konumuna bakarken yol tarifinize rastladım. Neyse ki birbirine yakınmış. Ama tarifleriniz çok açıklayıcı, teşekkürler.

Bakırköy Hava Durumu

Gün Max Min
Pzt 31ºC 21ºC
Sal 31ºC 21ºC
Çar 31ºC 22ºC
Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi konumuna gitmek çok kolay. Tarifimizle Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi zaman kaybetmeden ulaşırsın. Ayrıca Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi konumuna giden otobüslerin güncel saatlerini öğrenebilirsin. Bu otobüslerin anlık olarak nerede olduğunu öğrenmek istiyorsan Otobüs Nerede bölümünü kullanabilirsin. Akbilinde bakiyen kalmadıysa ve çevrende akbil dolumu yapacak nokta arıyorsan Akbil Dolum Noktaları kısmından yakınındaki akbil dolum noktalarını bulabilirsin.

Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi giden otobüslerin saatleri

1597019139