Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: ₺ / İndirimli: ₺

Populer Ulaşım Aracı

Feniküler

En Son Alınan Tarif

1 gün önce

Bugünkü Hava Durumu

21ºC / 31ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

2 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

Büfe5

Ethica İncirli Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir

ethica incirli

Ethica İncirli Hastanesi İstanbul Bakırköy ilçesinde E-5 kenarında bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den Metrobüs'e binerek İncirli durağında indiğinizde Ethica İncirli Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade'de inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile İncirli durağında indiğinizde Ethica İncirli Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade durağında inip  Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile İncirli durağında indiğinizde Ethica İncirli Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ünalan istasyonunda inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile İncirli durağında indiğinizde Ethica İncirli Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüs ile İncirli durağında indiğinizde Ethica İncirli Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda inip Avcılar yönüne giden Metrobüs ile İncirli durağında indiğinizde Ethica İncirli Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Aksaray-Havalimanı metrosuyla Bakırköy-İncirli durağında indiğinizde Ethica İncirli Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den direkt olarak 73 ya da 76D'ye binip İncirli(E5) durağında indiğinizde Metroport Alışveriş Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

Ethica İncirli Hastanesi İletişim Bilgileri

İncirli Pelinli Sokak No:23 Bakırköy/İstanbul

0 212 414 37 37

Ethica İncirli Hastanesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Mustafa Kırca 02/11/2017
Bir sitede en iyi metrobüs diyor. Bir sitede mutlaka taksiyi seçin yollar karışık yazmışlar. Sizin gibi profesyonelce anlatan görmedim kardeşim. Emeğinize sağlık.
1597011838