BUL

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir

erenkoy hastanesi

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi İstanbul Kadıköy ilçesi Erenköy semtinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadköy'den Rıhtım'dan 17 numaralı otobüse binerek Şehit Orhun Göytan durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

           17okwalking


  • Üsküdar'dan 2 numaralı otobüse binerek Şehit Orhun Göytan durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

           2okwalking


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Tavşantepe-Kadıköy metrosuyla Kozyatağı durağında indikten sonra indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            m4okwalking


  • Ümraniye'den 14B,14ES numaralı otobüslerden birine binerek Marmara Üniversitesi Göztepe Yerleşkesi durağında indikten sonra yolun karşısına geçerek 172 numaralı otobüslerden birine binerek Şehit Orhun Göytan durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

           14B/14ESok17/2okwalking


Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan metrobüse binerek Söğütlüçeşme durağında inerek Belediye önündeki otobüs durağından 17 veya 2 numaralı otobüslerden birine binerek Şehit Orhun Göytan durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

           t1ok17/2okwalking


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu durağında inerek metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Söğütlüçeşme durağında inerek Belediye önündeki otobüs durağından 17 veya 2 numaralı otobüslerden birine binerek Şehit Orhun Göytan durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

       t1okt1ok17/2okwalking


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter'de inerek metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Söğütlüçeşme durağında inerek Belediye önündeki otobüs durağından 17 veya 2 numaralı otobüslerden birine binerek Şehit Orhun Göytan durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

m1aokt1ok17/2okwalking


  • Taksim'den 129T numaralı otobüse binerek Kozyatağı Metro durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

           129Tokwalking

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi İletişim Bilgileri

Sinan Ercan Caddesi No:26 Erenköy Kadıköy/İstanbul

0 216 302 59 59

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Elif 19/07/2022
Merhabalar halkalı Marmaray metrosu ile gellerek kadikor Erenköy ruh ve sinir hastalıkları Hastanesi'ne nasıl gidebilirim
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Marmaray'ın Erenköy durağında inerek 10 dakikalık bir yürüyüş ile hastaneye ulaşabilirsiniz.

Demet 22/05/2022
Merhaba ben gebzeden Marmaray ile Erenköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesine nasıl ulaşabilirim acaba 2 yaşında oğlumu götürmem lazım Marmaray cokmu uzak kalıyor hastaneye şimdiden çok teşekkür ederim
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Gebze'den Marmaray'a binerek Pendik'te inip 17 numaralı otobüse binerek 19 Mayıs Mahallesi durağında indiğinizde Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Savas Savaş 17/04/2022
Bostanci sanayi durağından nasıl gidilir?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Bostancı Sanayi'den 19D veya 13 numaralı otobüse binerek Bostancı Gösteri Merkezi durağında indikten sonra Kadıköy-Pendik minibüslerine binerek Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Muharrem 01/04/2022
Merhaba sancaktepe yenidoğandan erenköy hastanesine otobüsle nasıl gidebilriim
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Yenidoğan'dan 132S numaralı otobüse binerek Kartal Meydan'da indikten sonra Kadıköy-Pendik minibüslerine binerek Erenköy'de indiğinizde Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Mine 10/02/2022
Pendik kaynarca yada pendik minibüs duruklarindan bu hastaneye en kolay nasıl ulaşabilirim. 2 çocuk olduğu için en kolay yol lazım
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Pendik-Kadıköy minibüslerinne binerek en kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Cemre 27/11/2021
Merhaba ben avcılardan geleceğim fakat bu dediğiniz 252 numaralı otobüs kaç saat başı geçiyor çok bekler miyiz yani.
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; tarifimiz güncellenmiştir. Avcılar kısmına bakarak Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Adem süt 30/09/2021
Merhabalar Ben kavacık 'tan nasıl gelebilirim
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar Kavacık'tan 500T'ye binerek Kozyatağı durağında indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Nalan Çamlıbel 01/09/2021
Ümraniyeden yanlış bir minibüse yönlendirdiler bizi. Dün oldu bu olay. Biz de yanlış yöne gittiğimizi fark edince çok vakit geçmeden indik. İnternette yol tarifi bakarken sizinkini buldum. 2 otobüsle ulaşım sağladık. Teşekkür etmeden olmaz diye düşündük. Çok yardımcı oldunuz sağolun.

Salim Yurdubilir 14/07/2021
merhaba bizim bi muayene işlemi için buraya gelmemiz gerekiyor şunda Levent tarafındayız nasıl gidebiliriz en kolay şimdiden teşekkürler
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Levent'ten metro ile Gayrettepe'de inerek Zincirlikuyu Metrobüs aktarma yapınız. Metrobüs ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde inerek paralelindeki otobüs durağından 202 numaralı otobüse binerek Kazasker durağında indiğinizde Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

İbrahim 08/09/2020
Acıbadem den nasıl gidebilirim Erenköy ruh ve sinir hastalıgiba
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Acıbadem'den Kadıköy-Tavşantepe metrosuna binerek Kozyatağı'nda ininiz. Kozyatağı'ndan 5 dakikalık bir yürüyüş ile Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Seda YARKAYA 06/12/2018
Hafta içinde Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesine gelmek için Maltepe minibüs yolu üzerinden nasıl gelebiliriz
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar;Maltepe minibüs yolu üzerinden Kadıköy minibüslerine binerek kolay bir şekilde Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
1669843141