BUL

Esenler Belediyesi Nikah Salonu Nerede, Nasıl Gidilir

Esenler Belediyesi Nikah Salonu

Esenler Belediyesi Nikah Salonu İstanbul Esenler'de bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den Metrobüse binerek Mecidiyeköy'de ininiz. Buradan 92Ş veya 97M numaralı otobüslerden birine binerek Uludağ Caddesi'nde indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Esenler Belediyesi Nikah Salonu'na ulaşabilirsiniz.

            metrobusok92Ş/97Mokyuruyus


  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade durağında inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Mecidiyeköy'de ininiz. Buradan 92Ş veya 97M numaralı otobüslerden birine binerek Uludağ Caddesi'nde indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Esenler Belediyesi Nikah Salonu'na ulaşabilirsiniz.

m5okmetrobusok92Ş/97Mokyuruyus


  • Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binerek Mecidiyeköy'de ininiz. Buradan 92Ş veya 97M numaralı otobüslerden birine binerek Uludağ Caddesi'nde indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Esenler Belediyesi Nikah Salonu'na ulaşabilirsiniz.

            522ok92Ş/97Mokyuruyus


  • Kartal, Maltepe, Pendik Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuna binerek Ünalan'da inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Mecidiyeköy'de ininiz. Buradan 92Ş veya 97M numaralı otobüslerden birine binerek Uludağ Caddesi'nde indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Esenler Belediyesi Nikah Salonu'na ulaşabilirsiniz.

m4okmetrobusok92Ş/97Mokyuruyus

Anadolu yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan metrobüse binerek Ayvansaray durağında ininiz. Sağ taraftaki otobüs durağından 92Ş veya 97M numaralı otobüslerden birine binerek Uludağ Caddesi'nde indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Esenler Belediyesi Nikah Salonu'na ulaşabilirsiniz.

            metrobusok92Ş/97Mokyuruyus


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız  Kabataş-Bağcılar tramvayına binerek Zeytinburnu durağında Metrobüse aktarma yaptınız. Metrobüsle Ayvansaray durağında ininiz. Sağ taraftaki otobüs durağından 92Ş veya 97M numaralı otobüslerden birine binerek Uludağ Caddesi'nde indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Esenler Belediyesi Nikah Salonu'na ulaşabilirsiniz.

t1okmetrobusok92Ş/97Mokyuruyus


  • Taksim'den 89T veya 89C numaralı otobüslerden birine binerek Uludağ Caddesi'nde indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Esenler Belediyesi Nikah Salonu'na ulaşabilirsiniz.

            89T/89Cokyuruyus

Esenler Belediyesi Nikah Salonu İletişim Bilgileri

Tuna Mahallesi Mahmutbey Caddesi No:33 Esenler/İstanbul

0 212 430 12 62

Esenler Belediyesi Nikah Salonu Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1686033224