Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: ₺ / İndirimli: ₺

Populer Ulaşım Aracı

En Son Alınan Tarif

9 saat önce

Bugünkü Hava Durumu

15ºC / 24ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

2 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

Mert Büfe

Esenler Belediyesi Nikah Salonu Nerede, Nasıl Gidilir

Esenler Belediyesi Nikah Salonu İstanbul Esenler'de bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den Metrobüse binerek Mecidiyeköy'de ininiz. Buradan 92Ş veya 97M numaralı otobüslerden birine binerek Uludağ Caddesi'nde indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Esenler Belediyesi Nikah Salonu'na ulaşabilirsiniz.

            metrobusok92Ş/97Mokyuruyus


  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade durağında inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Mecidiyeköy'de ininiz. Buradan 92Ş veya 97M numaralı otobüslerden birine binerek Uludağ Caddesi'nde indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Esenler Belediyesi Nikah Salonu'na ulaşabilirsiniz.

m5okmetrobusok92Ş/97Mokyuruyus


  • Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binerek Mecidiyeköy'de ininiz. Buradan 92Ş veya 97M numaralı otobüslerden birine binerek Uludağ Caddesi'nde indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Esenler Belediyesi Nikah Salonu'na ulaşabilirsiniz.

            522ok92Ş/97Mokyuruyus


  • Kartal, Maltepe, Pendik Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuna binerek Ünalan'da inip Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Mecidiyeköy'de ininiz. Buradan 92Ş veya 97M numaralı otobüslerden birine binerek Uludağ Caddesi'nde indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Esenler Belediyesi Nikah Salonu'na ulaşabilirsiniz.

m4okmetrobusok92Ş/97Mokyuruyus

Anadolu yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan metrobüse binerek Ayvansaray durağında ininiz. Sağ taraftaki otobüs durağından 92Ş veya 97M numaralı otobüslerden birine binerek Uludağ Caddesi'nde indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Esenler Belediyesi Nikah Salonu'na ulaşabilirsiniz.

            metrobusok92Ş/97Mokyuruyus


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız  Kabataş-Bağcılar tramvayına binerek Zeytinburnu durağında Metrobüse aktarma yaptınız. Metrobüsle Ayvansaray durağında ininiz. Sağ taraftaki otobüs durağından 92Ş veya 97M numaralı otobüslerden birine binerek Uludağ Caddesi'nde indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Esenler Belediyesi Nikah Salonu'na ulaşabilirsiniz.

t1okmetrobusok92Ş/97Mokyuruyus


  • Taksim'den 89T veya 89C numaralı otobüslerden birine binerek Uludağ Caddesi'nde indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Esenler Belediyesi Nikah Salonu'na ulaşabilirsiniz.

            89T/89Cokyuruyus

Esenler Belediyesi Nikah Salonu İletişim Bilgileri

Tuna Mahallesi Mahmutbey Caddesi No:33 Esenler/İstanbul

0 212 430 12 62

Esenler Belediyesi Nikah Salonu Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Esenler Hava Durumu

Gün Max Min
Paz 24ºC 15ºC
Pzt 22ºC 14ºC
Sal 19ºC 13ºC
Esenler Belediyesi Nikah Salonu konumuna gitmek çok kolay. Tarifimizle Esenler Belediyesi Nikah Salonu zaman kaybetmeden ulaşırsın. Ayrıca Esenler Belediyesi Nikah Salonu konumuna giden otobüslerin güncel saatlerini öğrenebilirsin. Bu otobüslerin anlık olarak nerede olduğunu öğrenmek istiyorsan Otobüs Nerede bölümünü kullanabilirsin. Akbilinde bakiyen kalmadıysa ve çevrende akbil dolumu yapacak nokta arıyorsan Akbil Dolum Noktaları kısmından yakınındaki akbil dolum noktalarını bulabilirsin.

Esenler Belediyesi Nikah Salonu giden otobüslerin saatleri

1590886145