Giyimkent Nerede, Nasıl Gidilir

Giyimkent İstanbul Esenler'de bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den 34AS numaralı Metrobüse binerek Edirnekapı'da ininiz. Buradan sağ taraftan çıkarak Şehitlk'in oradaki tramvay durağından tramvaya binerek Kiptaş Venezia durağında inip sol taraftan çıkıp üst geçitten geçerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Giyimkent'e ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan 16A, 320, 11T, 18Ü, 16U, 16F numaralı otobüslerden birine binerek Uzunçayır'da ininiz. Buradan 34AS numaralı Metrobüse binerek Edirnekapı'da ininiz. Buradan sağ taraftan çıkarak Şehitlk'in oradaki tramvay durağından tramvaya binerek Kiptaş Venezia durağında inip sol taraftan çıkıp üst geçitten geçerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Giyimkent'e ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den Üsküdar-Ümraniye metrosuna binerek Altunizade istasyonunda inip Metrobüs hattına aktarma yapınız. 34AS numaralı Metrobüse binerek Edirnekapı'da ininiz. Buradan sağ taraftan çıkarak Şehitlk'in oradaki tramvay durağından tramvaya binerek Kiptaş Venezia durağında inip sol taraftan çıkıp üst geçitten geçerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Giyimkent'e ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız 500T'ye binerek Edirnekapı Tramvay durağında ininiz. Buradan  tramvaya binerek Kiptaş Venezia durağında inip sol taraftan çıkıp üst geçitten geçerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Giyimkent'e ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan metrobüsle İncirli durağına geliniz. Ömür Plaza'nın oradaki otobüs durağından 98G ya da 98Y numaralı otobüse binerek Giyimkent durağında indiğinizde Giyimkent'e ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kirazlı-Yenikapı metrosuna binerek Bayrampaşa durağında ininiz. Buradan 100 metre ilerideki Demirkapı tramvay durağına geçiniz. Tramvaya binerek Kiptaş Venezia durağında inip sol taraftan çıkıp üst geçitten geçerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Giyimkent'e ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den metroya binerek Mecidiyeköy-Şişli durağında inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüsle Edirnekapı durağında ininiz. Buradan sağ taraftan çıkarak Şehitlk'in oradaki tramvay durağından tramvaya binerek Kiptaş Venezia durağında inip sol taraftan çıkıp üst geçitten geçerek 5 dakikalık bir yürüyüş ile Giyimkent'e ulaşabilirsiniz.

Giyimkent İletişim Bilgileri

Oruç Reis Mahallesi Mahmutpaşa Caddesi No:42 Esenler/İstanbul

0 212 438 00 65

Giyimkent Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Esenler Hava Durumu

Gün Max Min
Paz 19ºC 16ºC
Pzt 19ºC 16ºC
Sal 18ºC 16ºC
Giyimkent konumuna gitmek çok kolay. Tarifimizle Giyimkent zaman kaybetmeden ulaşırsın. Ayrıca Giyimkent konumuna giden otobüslerin güncel saatlerini öğrenebilirsin. Bu otobüslerin anlık olarak nerede olduğunu öğrenmek istiyorsan Otobüs Nerede bölümünü kullanabilirsin. Akbilinde bakiyen kalmadıysa ve çevrende akbil dolumu yapacak nokta arıyorsan Akbil Dolum Noktaları kısmından yakınındaki akbil dolum noktalarını bulabilirsin.

Giyimkent giden otobüslerin saatleri

1540168228