BUL

İkea Bayrampaşa Nerede, Nasıl Gidilir

İkea Bayrampaşa

İkea Bayrampaşa İstanbul'un Bayrampaşa ilçesinde Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'nin yannda bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Söğütlüçeşme ilk duraktan Metrobüse binerek Merter istasyonunda indikten sonra sağ tarafta göreceğiniz Yenikapı-Havalimanı metrosuna binp Kocatepe durağında inerek İkea Bayrampaşa'ya ulaşabilirsiniz.

            metrobusokmetrometro


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metrosuyla Ünalan durağından Metrobüse aktarma yaptıktan sonra Metrobüs ile Merter istasyonunda indikten sonra sağ tarafta göreceğiniz Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Kocatepe durağında indiğinizde İkea Bayrampaşa'ya ulaşabilirsiniz.

          metrometrookmetrobusokmetrometro


  • Üsküdar'dan Marmarayla ile Yenikapı'da indikten sonra Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapıp metronun Kocatepe durağında inerek İkea Bayrampaşa'ya ulaşabilirsiniz.

           marmarayokmetrometro


  • Ümraniye'den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade istasyonunda ininiz. Buradan Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Merter istasyonunda inerek Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapıp metronun Kocatepe durağında inerek İkea Bayrampaşa'ya ulaşabilirsiniz.

            metrometrookmetrobusokmetrometro            

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Güngören, taraflarından geliyorsanız Metrobüs ile Şirinevler durağında inip Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metronun Kocatepe durağında indiğinizde İkea Bayrampaşa'ya ulaşabilirsiniz.

            metrobusokmetrometro


  • Gaziosmanpaşa'dan T4 Habibler-Topkapı tramvayıyla Vatan durağında indikten sonra Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yaparak metronun Kocatepe durağında inerek İkea Bayrampaşa'ya ulaşabilirsiniz.

            t4okmetrometro


  • Taksim'den Taksim Metrosuyla Mecidiyeköy-Şişli istasyonunda inip Avcılar yönüne giden Metrobüse binerek Merter durağında inip Yenikapı-Havalimanı metrosuna aktarma yapınız. Metronun Kocatepe durağında indiğinizde İkea Bayrampaşa'ya ulaşabilirsiniz.

         metrom2okmetrobusokmetrometro


  • Atatürk Havalimanından ise direkt olarak Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Kocatepe durağında inerek İkea Bayrampaşa'ya ulaşabilirsiniz.

            metrometro


  • Eminönü, Sirkeci, Karaköy taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Aksaray durağında indikten sonra Yenikapı-Havalimanı hattına aktarma yaparak metronun Kocatepe durağında inerek İkea Bayrampaşa'ya ulaşabilirsiniz.

            t1okmetrometro


  • Başakşehir'den Kirazlı-Olimpiyat Başakşehir metro hattıyla Kirazlı istasyonunda indikten sonra Yenikapı-Kirazlı hattına aktarma yaparak metronun Kocatepe durağında inerek İkea Bayrampaşa'ya ulaşabilirsiniz.

           metrom3okmetrometro

İkea Bayrampaşa İletişim Bilgileri

Kocatepe Mahallesi Paşa Caddesi Bayrampaşa/İstanbul

444 4 532

İkea Bayrampaşa Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Buse Günaydın 14/07/2021
Bulunduğumuz yere en yakın İkea burada. Daha önce birkaç kez taksiyle gitmiştim. Bu defa arkadaşlarımla buluşup gitmeye karar verdik. Hiç kimse otobüs vs kullanmadığı için yol tarifine sitenizdn baktık. İlk deneyim için süper bir tercih oldu. Elinize sağlık.
1712984472