BUL

İstanbul Sea Life Akvaryum Nerede, Nasıl Gidilir

İstanbul Sea Life Akvaryum

İstanbul Sea Life Akvaryum İstanbul'un Bayrampaşa ilçesinde Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'nin içinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Söğütlüçeşme ilk duraktan Metrobüse binerek Merter istasyonunda indikten sonra sağ tarafta göreceğiniz Aksaray-Havalimanı M1 metrosuyla Aksaray tarafına geçerek Kocatepe durağında inerek İstanbul Sea Life Akvaryum'a ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Ünalan durağından Metrobüse aktarma yaptıktan sonra Metrobüs ile Merter istasyonunda indikten sonra sağ tarafta göreceğiniz Aksaray-Havalimanı M1 metrosuyla Aksaray tarafına geçerek Kocatepe durağında inerek İstanbul Sea Life Akvaryum'a ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak E-5'ten 500T'ye binerek Cevizlibağ son durağa geldikten sonra Metrobüse aktarma yaparak Avcılar yönüne giden metrobüs ile Merter istasyonunda indikten sonra sağ tarafta göreceğiniz Aksaray-Havalimanı M1 metrosuyla Aksaray tarafına geçerek Kocatepe durağında inerek İstanbul Sea Life Akvaryum'a ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan Marmarayla ile Yenikapı'da indikten sonra Aksaray-Havalimanı M1 metrosuna aktarma yapıp metronun Kocatepe durağında inerek İstanbul Sea Life Akvaryum'a ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den Üsküdar-Ümraniye metrosuna binerek Altunizade'de Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Merter'de ininiz. Buradan Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Kocatepe durağında indiğinizde İstanbul Sea Life Akvaryum'a ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Güngören, taraflarından geliyorsanız Metrobüs ile Şirinevler durağında,Eyüp tarafından geliyorsanız Metrobüs ile Merter durağında inip Aksaray-Havalimanı M1 metrosuyla Aksaray tarafına geçerek Kocatepe durağında inerek İstanbul Sea Life Akvaryum'a ulaşabilirsiniz.
  • Gaziosmanpaşa'dan T4 Habibler-Topkapı tramvayıyla Vatan durağında indikten sonra Aksaray-Havalimanı M1 metrosuna aktarma yaparak metronun Kocatepe durağında inerek İstanbul Sea Life Akvaryum'a ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den Taksim Metrosuyla Mecidiyeköy-Şişli istasyonunda inip Avcılar yönüne giden Metrobüse binerek Merter durağında inip Aksaray-Havalimanı M1 metrosuyla Aksaray tarafına geçerek Kocatepe durağında inerek İstanbul Sea Life Akvaryum'a ulaşabilirsiniz.
  • Atatürk Havalimanından ise direk olarak Aksaray-Havalimanı M1 metrosuyla Kocaepe durağında inerek İstanbul Sea Life Akvaryum'a ulaşabilirsiniz.
  • Eminönü, Sirkeci, Karaköy taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Aksaray durağında indikten sonra Aksaray-Havalimanı M1 hattına aktarma yaparak metronun Kocatepe durağında inerek İstanbul Sea Life Akvaryum'a ulaşabilirsiniz.
  • Başakşehir'den Kirazlı-Olimpiyat Başakşehir metro hattıyla Kirazlı istasyonunda indikten sonra Aksaray-Kirazlı M1B hattına aktarma yaparak metronun Kocatepe durağında inerek İstanbul Sea Life Akvaryum'a ulaşabilirsiniz.

İstanbul Sea Life Akvaryum İletişim Bilgileri

Kocatepe Mahallesi Paşa Caddesi, Bayrampaşa/İstanbul

0 212 443 13 50

İstanbul Sea Life Akvaryum Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1716891704