BUL

Feneryolu Kuş Gözlem Evi Nerede, Nasıl Gidilir

Feneryolu kuş gözlem evi

Feneryolu Kuş Gözlem Evi İstanbul'un Sarıyer İlçesinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Söğütlüçeşme'den Metrobüs'e binip Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 150 numaralı otobüse binerek Kuş Gözlem Kulesi durağında indiğinizde Feneryolu Kuş Gözlem Evi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusok150


  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade 'de inip Metrobüs'e aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 150 numaralı otobüse binerek Kuş Gözlem Kulesi durağında indiğinizde Feneryolu Kuş Gözlem Evi'ne ulaşabilirsiniz.

            m5okmetrobusok150


  • Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binip Köprülü Kavşak durağında inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 150 numaralı otobüse binerek Kuş Gözlem Kulesi durağında indiğinizde Feneryolu Kuş Gözlem Evi'ne ulaşabilirsiniz.

            522ok150


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Çekmeköy metrosuyla Ünalan istasyonunda inip Metrobüs'e aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 150 numaralı otobüse binerek Kuş Gözlem Kulesi durağında indiğinizde Kuş Gözlem Evi'ne ulaşabilirsiniz.

m4okmetrobusokm2ok150


Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 150 numaralı otobüse binerek Kuş Gözlem Kulesi durağında indiğinizde Kuş Gözlem Evi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusok150


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda inerek Metrobüs'e aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 150 numaralı otobüse binerek Kuş Gözlem Kulesi durağında indiğinizde Feneryolu Kuş Gözlem Evi'ne ulaşabilirsiniz.

        t1okmetrobusokm2ok150


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız  Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Yenikapı'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 150 numaralı otobüse binerek Kuş Gözlem Kulesi durağında indiğinizde Feneryolu Kuş Gözlem Evi'ne ulaşabilirsiniz.

            m1aokm2ok150


  • Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 150 numaralı otobüse binerek Kuş Gözlem Kulesi durağında indiğinizde Feneryolu Kuş Gözlem Evi'ne ulaşabilirsiniz.

            m2ok150

Feneryolu Kuş Gözlem Evi İletişim Bilgileri

Rumeli Feneri Köyü, Sarıyer/İstanbul

0 212 228 12 45

Feneryolu Kuş Gözlem Evi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1712983228