BUL

Kilyos Halk Plajı Nerede, Nasıl Gidilir

Kilyos Halk Plajı

Kilyos Halk Plajı İstanbul  Sarıyer İlçesinde Kilyos'ta bulunmaktadır. 

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Söğütlüçeşme'den Metrobüs'e binip Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 151 numaralı otobüse binerek Kilyos Merkez durağında indiğinizde Kilyos Halk Plajı'na ulaşabilirsiniz.

           metrobusokm2ok151


  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek  Altunizade'de inip Metrobüs'e aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 151 numaralı otobüse binerek Kilyos Merkez durağında indiğinizde Kilyos Halk Plajı'na ulaşabilirsiniz.

           m5okmetrobusokm2ok151


  • Ümraniye'den 522 numaralı otobüse binip Köprülü Kavşak durağında inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 151 numaralı otobüse binerek Kilyos Merkez durağında indiğinizde Kilyos Halk Plajı'na ulaşabilirsiniz.

            522 okm2ok151


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız 500T'ye binerek 4.Levent durağında inip Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 151 numaralı otobüse binerek Kilyos Merkez durağında indiğinizde Kilyos Halk Plajı'na ulaşabilirsiniz.

            500T okm2ok151


Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 151 numaralı otobüse binerek Kilyos Merkez durağında indiğinizde Kilyos Halk Plajı'na ulaşabilirsiniz.

           metrobusokm2ok151


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda inerek Metrobüs'e aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 151 numaralı otobüse binerek Kilyos Merkez durağında indiğinizde Kilyos Halk Plajı'na ulaşabilirsiniz.

           t1okmetrobusokm2ok151


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız  Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter istasyonunda inip Metrobüs'e aktarma yapınız. Metrobüs ile Zincirlikuyu'da inerek Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Hacıosman son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 151 numaralı otobüse binerek Kilyos Merkez durağında indiğinizde Kilyos Halk Plajı'na ulaşabilirsiniz.

           m1aokmetrobusokm2ok151


  • Taksim'den Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek son durakta indikten sonra otobüs duraklarının olduğu çıkıştan çıkarak duraktan 151 numaralı otobüse binerek Kilyos Merkez durağında indiğinizde Kilyos Halk Plajı'na ulaşabilirsiniz.

           m2ok151

Kilyos Halk Plajı İletişim Bilgileri

Kilyos Sarıyer/İstanbul

Kilyos Halk Plajı Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1721225958