Hava Harp Okulu Nerede, Nasıl Gidilir

Hava Harp Okulu İstanbul Yeşilyurt'ta bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Kadıköy-Kartal metrosuyla Ayrılıkçeşmesi istasyonunda inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra tramvay çıkışından çıkıp sahile doğru yürüdüğünüzde yolun karşısına geçmeden sağ taraftaki otobüs durağından BN1 ya da BN2 numaralı otobüslerden herhangi birine binip Yeşilyurt Üstgeçit durağında indiğinizde Hava Harp Okulu'na ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra tramvay çıkışından çıkıp sahile doğru yürüdüğünüzde yolun karşısına geçmeden sağ taraftaki otobüs durağından BN1 ya da BN2 numaralı otobüslerden herhangi birine binip Yeşilyurt Üstgeçit durağında indiğinizde Hava Harp Okulu'na ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den 3209A, , , 9ÜD, numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Üsküdar son durakta inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra tramvay çıkışından çıkıp sahile doğru yürüdüğünüzde yolun karşısına geçmeden sağ taraftaki otobüs durağından BN1 ya da BN2 numaralı otobüslerden herhangi birine binip Yeşilyurt Üstgeçit durağında indiğinizde Hava Harp Okulu'na ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Ayrılıkçeşme istasyonunda inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra tramvay çıkışından çıkıp sahile doğru yürüdüğünüzde yolun karşısına geçmeden sağ taraftaki otobüs durağından BN1 ya da BN2 numaralı otobüslerden herhangi birine binip Yeşilyurt Üstgeçit durağında indiğinizde Hava Harp Okulu'na ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüs ile Küçükçekmece durağında ininiz. Üst geçitten sol taraftan çıkınız Botanik bahçelerinin olduğu alandan geçerek denizin iç kısıma doğru sokulduğu yerde ki köprünün üstünden geçerek buradaki otobüs durağından BN1, BN2 ya da BN3 numaralı otobüslerden birine binerek Yeşilyurt Üstgeçit durağında indiğinizde Hava Harp Okulu'na ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarında geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvayı ile Zeytinburnu istasyonunda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Küçükçekmece durağında ininiz. Üst geçitten sol taraftan çıkınız Botanik bahçelerinin olduğu alandan geçerek denizin iç kısıma doğru sokulduğu yerde ki köprünün üstünden geçerek buradaki otobüs durağından BN1, BN2 ya da BN3 numaralı otobüslerden birine binerek Yeşilyurt Üstgeçit durağında indiğinizde Hava Harp Okulu'na ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Ataköy-Şirinevler durağında inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Küçükçekmece durağında ininiz. Üst geçitten sol taraftan çıkınız Botanik bahçelerinin olduğu alandan geçerek denizin iç kısıma doğru sokulduğu yerde ki köprünün üstünden geçerek buradaki otobüs durağından BN1 , BN2, ya da BN3 numaralı otobüslerden birine binerek Yeşilyurt Üstgeçit durağında indiğinizde Hava Harp Okulu'na ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den Tünel ile Karaköy'e indikten sonra Galata Köprüsü'nü geçip  Mısır Çarşısı önündeki otobüs durağından BN1, BN2 numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Yeşilyurt Üstgeçit durağında indiğinizde Hava Harp Okulu'na ulaşabilirsiniz.

Hava Harp Okulu İletişim Bilgileri

Hava Harp Okulu Komutanlığı Yeşilyurt/İstanbul

0 212 663 24 90

Hava Harp Okulu Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Bakırköy Hava Durumu

Gün Max Min
Cmt 20ºC 9ºC
Paz 25ºC 11ºC
Pzt 25ºC 10ºC
Hava Harp Okulu konumuna gitmek çok kolay. Tarifimizle Hava Harp Okulu zaman kaybetmeden ulaşırsın. Ayrıca Hava Harp Okulu konumuna giden otobüslerin güncel saatlerini öğrenebilirsin. Bu otobüslerin anlık olarak nerede olduğunu öğrenmek istiyorsan Otobüs Nerede bölümünü kullanabilirsin. Akbilinde bakiyen kalmadıysa ve çevrende akbil dolumu yapacak nokta arıyorsan Akbil Dolum Noktaları kısmından yakınındaki akbil dolum noktalarını bulabilirsin.

Hava Harp Okulu giden otobüslerin saatleri

1527327889