İstanbul Havacılık Müzesi Nerede, Nasıl Gidilir

İstanbul Havacılık Müzesi

İstanbul Havacılık Müzesi İstanbul Yeşilköy'de bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Kadıköy-Kartal metrosuyla Ayrılıkçeşmesi istasyonunda inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra tramvay çıkışından çıkıp sahile doğru yürüdüğünüzde yolun karşısına geçmeden sağ taraftaki otobüs durağından BN1 ya da BN2 numaralı otobüslerden herhangi birine binip Hava Müzesi durağında indiğinizde İstanbul Havacılık Müzesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra tramvay çıkışından çıkıp sahile doğru yürüdüğünüzde yolun karşısına geçmeden sağ taraftaki otobüs durağından BN1 ya da BN2 numaralı otobüslerden herhangi birine binip Hava Müzesi durağında indiğinizde İstanbul Havacılık Müzesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den 3209A, , , 9ÜD, numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Üsküdar son durakta inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra tramvay çıkışından çıkıp sahile doğru yürüdüğünüzde yolun karşısına geçmeden sağ taraftaki otobüs durağından BN1 ya da BN2 numaralı otobüslerden herhangi birine binip Hava Müzesi durağında indiğinizde Hava Harp Okulu'na ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Ayrılıkçeşme istasyonunda inip Marmaray'a aktarma yapınız. Marmaray ile Sirkeci durağında indikten sonra tramvay çıkışından çıkıp sahile doğru yürüdüğünüzde yolun karşısına geçmeden sağ taraftaki otobüs durağından BN1 ya da BN2 numaralı otobüslerden herhangi birine binip Hava Müzesi durağında indiğinizde İstanbul Havacılık Müzesi'ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüs ile Küçükçekmece durağında ininiz. Üst geçitten sol taraftan çıkınız Botanik bahçelerinin olduğu alandan geçerek denizin iç kısıma doğru sokulduğu yerde ki köprünün üstünden geçerek buradaki otobüs durağından BN1, BN2 ya da BN3 numaralı otobüslerden birine binerek Hava Müzesi durağında indiğinizde İstanbul Havacılık Müzesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarında geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvayı ile Zeytinburnu istasyonunda inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Küçükçekmece durağında ininiz. Üst geçitten sol taraftan çıkınız Botanik bahçelerinin olduğu alandan geçerek denizin iç kısıma doğru sokulduğu yerde ki köprünün üstünden geçerek buradaki otobüs durağından BN1, BN2 ya da BN3 numaralı otobüslerden birine binerek Hava Müzesi durağında indiğinizde İstanbul Havacılık Müzesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Ataköy-Şirinevler durağında inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Küçükçekmece durağında ininiz. Üst geçitten sol taraftan çıkınız Botanik bahçelerinin olduğu alandan geçerek denizin iç kısıma doğru sokulduğu yerde ki köprünün üstünden geçerek buradaki otobüs durağından BN1 , BN2, ya da BN3 numaralı otobüslerden birine binerek Hava Müzesi durağında indiğinizde İstanbul Havacılık Müzesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den Tünel ile Karaköy'e indikten sonra Galata Köprüsü'nü geçip  Mısır Çarşısı önündeki otobüs durağından BN1, BN2, numaralı otobüslerden herhangi birine binerek Hava Müzesi durağında indiğinizde Hava Harp Okulu'na ulaşabilirsiniz.

İstanbul Havacılık Müzesi İletişim Bilgileri

Eski Havaalanı Caddesi Bakırköy/İstanbul

0 212 663 24 90

İstanbul Havacılık Müzesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Bakırköy Hava Durumu

Gün Max Min
Paz 17ºC 8ºC
Pzt 16ºC 7ºC
Sal 16ºC 7ºC
İstanbul Havacılık Müzesi konumuna gitmek çok kolay. Tarifimizle İstanbul Havacılık Müzesi zaman kaybetmeden ulaşırsın. Ayrıca İstanbul Havacılık Müzesi konumuna giden otobüslerin güncel saatlerini öğrenebilirsin. Bu otobüslerin anlık olarak nerede olduğunu öğrenmek istiyorsan Otobüs Nerede bölümünü kullanabilirsin. Akbilinde bakiyen kalmadıysa ve çevrende akbil dolumu yapacak nokta arıyorsan Akbil Dolum Noktaları kısmından yakınındaki akbil dolum noktalarını bulabilirsin.

İstanbul Havacılık Müzesi giden otobüslerin saatleri

1540168208