Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir

Kozzy Alışveriş Merkezi

Kozzy Alışveriş Merkezi İstanbul Kadıköy ilçesi Kozyatağı semtinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadköy'den Rıhtım'dan 17, 17L numaralı otobüslerden birine binerek Ayşekadın durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           17/17Lokwalking


  • Üsküdar'dan 2 numaralı otobüse binerek Ayşekadın durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           2okwalking


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Tavşantepe-Kadıköy metrosuyla Kozyatağı durağında indikten sonra indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

            m4okwalking


  • Ümraniye'den 14B,14ES, 8E numaralı otobüslerden birine binerek Marmara Üniversitesi Göztepe Yerleşkesi durağında indikten sonra yolun karşısına geçerek 17, 17L, 2 numaralı otobüslerden birine binerek Ayşekadın durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           14B/14ES/8Eokwalking


Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan 34AS ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü durağında indikten sonra hemen parelelindeki otobüs durağından 252 numaralı otobüse binerek Ayşekadın durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           t1ok252okwalking


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu durağında inerek metrobüse aktarma yapınız. 34AS ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü durağında indikten sonra hemen parelelindeki otobüs durağından 252 numaralı otobüse binerek Kazasker durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

       t1okt1ok252okwalking


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter'de inerek metrobüse aktarma yapınız. 34AS ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü durağında indikten sonra hemen parelelindeki otobüs durağından 252 numaralı otobüse binerek Ayşekadın durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüş ile Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

m1aokt1ok252okwalking


  • Taksim'den 129T numaralı otobüse binerek Kozyatağı Metro durağında indiğinizde 5 dakikalık bir yürüyüşle Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi'ne ulaşabilirsiniz.

           129Tokwalking

Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi İletişim Bilgileri

Bayar Cd. Buket Sk. No:14 Kozyatağı, Kadıköy/İstanbul

0 850 207 57 67

Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Kadıköy Hava Durumu

Gün Max Min
Çar 23ºC 16ºC
Per 24ºC 15ºC
Cum 24ºC 15ºC
Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi konumuna gitmek çok kolay. Tarifimizle Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi zaman kaybetmeden ulaşırsın. Ayrıca Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi konumuna giden otobüslerin güncel saatlerini öğrenebilirsin. Bu otobüslerin anlık olarak nerede olduğunu öğrenmek istiyorsan Otobüs Nerede bölümünü kullanabilirsin. Akbilinde bakiyen kalmadıysa ve çevrende akbil dolumu yapacak nokta arıyorsan Akbil Dolum Noktaları kısmından yakınındaki akbil dolum noktalarını bulabilirsin.

Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi giden otobüslerin saatleri

1571240426