Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: ₺ / İndirimli: ₺

Populer Ulaşım Aracı

Feniküler

En Son Alınan Tarif

3 saat önce

Bugünkü Hava Durumu

14ºC / 21ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

3 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

UCZ Market

Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir

Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul Pendik'te bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Rıhtım'dan 16KH'ye binerek Marmara Üniversitesi Hastanesi durağında indiğinizde Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar'dan 320A, 11T, 16A, 16U, 16F, 18Ü numaralı otobüslerden birine binerek Uzunçayır'da inerek 16KH'ye aktarma yapınız. Bu otobüsle Marmara Üniversitesi Hastanesi durağında indiğinizde Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den 14B ya da 14ES numaralı otobüslerden birine binerek Göztepe Köprüsü-1 durağında inerek aşağıya doğru yürüyüp E-5 üzerinden 16KH numaralı otobüse binerek Marmara Üniversitesi Hastanesi durağında indiğinizde Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Pendik Köprüsü üzerinden 132P numaralı otobüse binerek Marmara Üniversitesi Hastanesi durağında indiğinizde Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan 34AS ile Uzunçayır istasyonunda indikten sonra 16KH'ye aktarma yapınız. Bu otobüsle Marmara Üniversitesi Hastanesi durağında indiğinizde Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda inip Metrobüs'e aktarma yapınız. 34AS ile Uzunçayır istasyonunda indikten sonra 16KH'ye aktarma yapınız. Bu otobüsle Marmara Üniversitesi Hastanesi durağında indiğinizde Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bağcılar taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Merter'de inip Metrobüs'e aktarma yapınız. Metrobüsle Uzunçayır'a geldikten sonra 16KH numaralı otobüse bininiz. Bu otobüsle Marmara Üniversitesi Hastanesi durağında indiğinizde Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den 129T numaralı otobüse binerek Hastane durağında ininiz. Buradan 16KH numaralı otobüse bininiz. Bu otobüsle Marmara Üniversitesi Hastanesi durağında indiğinizde Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Fevzi Çakmak Mah Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:10 Üst Kaynarca Pendik / İstanbul

0 216 625 45 45

Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1621181449