BUL

Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Araştırma Hastanesi

Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul Pendik'te bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy'den Kadıköy-Tavşantepe metrosuna binerek Tavşantepe durağında ininiz. Buradan KM23 veya KM29 numaralı otobüslerden birine binerek Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz. 

           m4okKM23/KM29


  • Üsküdar'dan Marmaray'a binerek Ayrılıkçeşmesi'nde inerek Kadıköy-Tavşantepe metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Tavşantepe durağında ininiz.Buradan KM23 veya KM29 numaralı otobüslerden birine binerek Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz. 

           marmarayokm4okKM23/KM29


  • Ümraniye'den 131 numaralı otobüse binerek Sultanbeyli son durakta indikten sonra KM29 numaralı otobüse binerek Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            131 okKM29


  • Kartal, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Pendik Köprüsü üzerinden 132P numaralı otobüse binerek Marmara Üniversitesi Hastanesi durağında indiğinizde Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            132P

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüsü binerek Uzunçayır istasyonunda indikten sonra Kadıköy-Tavşantepe metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Tavşantepe durağında ininiz.Buradan KM23 veya KM29 numaralı otobüslerden birine binerek Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            metrobusokm4okKM23/KM29


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda inip Metrobüs'e aktarma yapınız. Metrobüs ile Uzunçayır istasyonunda indikten sonra Kadıköy-Tavşantepe metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Tavşantepe durağında ininiz.Buradan KM23 veya KM29 numaralı otobüslerden birine binerek Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz. 

            t1okmetrobusokm4okKM23/KM29


  • Esenler, Bağcılar taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Merter'de inip Metrobüs'e aktarma yapınız. Metrobüs ile Uzunçayır istasyonunda indikten sonra Kadıköy-Tavşantepe metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Tavşantepe durağında ininiz.Buradan KM23 veya KM29 numaralı otobüslerden birine binerek Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            m1aokmetrobusokm4okKM23/KM29


  • Taksim'den 129T numaralı otobüse binerek Kozyatağı durağında inip Kadıköy-Tavşantepe metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Tavşantepe durağında ininiz.Buradan KM23 veya KM29 numaralı otobüslerden birine binerek Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

            129Tokm4KM23/KM29

Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Fevzi Çakmak Mah Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:10 Üst Kaynarca Pendik / İstanbul

0 216 625 45 45

Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1660833417