Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: 7 ₺ / İndirimli: 4 ₺

Populer Ulaşım Aracı

Metro

En Son Alınan Tarif

9 saat önce

Bugünkü Hava Durumu

5ºC / 14ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

4 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

Güler Kuruyemiş

Pendik Millet Bahçesi Nerede, Nasıl Gidilir

Pendik Millet Bahçesi

Pendik Millet Bahçesi İstanbul'un Pendik ilçesinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için 

  • Kadıköy'den Kadıköy-Tavşantepe metrosuna binerek Tavşantepe durağında indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Pendik Millet Bahçesi'ne ulaşabilirsiniz. 

             m4okyürüyüş


  • Üsküdar'dan Marmaray ile Ayrılıkçeşmesi istasyonuna gelip Kadıköy-Tavşantepe metrosuna aktarma yapınız. Metroyla Tavşantepe durağında indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Pendik Millet Bahçesi'ne ulaşabilirsiniz. 

             marmarayokm4okyürüyüş


  • Ümraniye'den 14ES, 14B numaralı otobüslerden herhangi birine binip Göztepe Köprüsü'nde inerek Kadıköy-Tavşantepe metrosuna aktarma yapınız. Metroyla Tavşantepe durağında indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Pendik Millet Bahçesi'ne ulaşabilirsiniz. 

           14ES/14Bokm4okyürüyüş


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuna binerek Tavşantepe durağında indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Pendik Millet Bahçesi'ne ulaşabilirsiniz. 

           m4okyürüyüş

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüs ile Uzunçayır'da ininiz. Kadıköy-Tavşantepe metrosuna aktarma yapınız. Metronun Tavşantepe durağında indiğinizde Pendik Millet Bahçesi'ne ulaşabilirsiniz.

             metrobusokm4okyürüyüş

  • Güngören, Bağcılar taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Uzunçayır'da ininiz. Kadıköy-Tavşantepe metrosuna aktarma yapınız. Metronun Tavşantepe durağında indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Pendik Millet Bahçesi'ne ulaşabilirsiniz. 

           t1okmetrobusokm4okyürüyüş


  • Esenler,Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter durağında inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Uzunçayır'da ininiz. Kadıköy-Tavşantepe metrosuna aktarma yapınız. Metronun Tavşantepe durağında indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Pendik Millet Bahçesi'ne ulaşabilirsiniz. 

             m1aokmetrobusokm4okyürüyüş


  • Taksim'den 129T numaralı otobüse binip Kozyatağı'nda inerek Kadıköy-Tavşantepe metrosuna aktarma yapınız. Metronun Tavşantepe durağında indikten sonra 5 dakikalık bir yürüyüş ile Pendik Millet Bahçesi'ne ulaşabilirsiniz.

            129Tokm4okyürüyüş

Pendik Millet Bahçesi İletişim Bilgileri

Dumlupınar Mahallesi Pendik/İstanbul

Pendik Millet Bahçesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1638244905