Pendik Yüksek Hızlı Tren İstasyonu Nerede, Nasıl Gidilir

Pendik YHT

Pendik Yüksek Hızlı Tren İstasyonu İstanbul'un Pendik ilçesinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için 

  • Kadıköy'den Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Pendik'e geldikten sonra metronun 4 numaralı çıkışından çıkınız. Buradan aşağıya doğru Pendik yönüne giden herhangi bir minibüse binerek Pendik YHT istasyonuna en kısa sürede ulaşabilirsiniz. 

             m4okminibus


  • Üsküdar'dan Marmaray ile Ayrılıkçeşmesi istasyonuna gelip Kadıköy-Tavşantepe metrosuna aktarma yapınız. Metroyla Pendik'e geldikten sonra metronun 4 numaralı  çıkışından çıkınız. Buradan aşağıya doğru Pendik yönüne giden herhangi bir minibüse binerek Pendik YHT istasyonuna en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

             marmarayokm4okminibus


  • Ümraniye'den 14ES, 14B numaralı otobüslerden herhangi birine binip Göztepe Köprüsü'nde inerek Kadıköy-Tavşantepe metrosuna aktarma yapınız. Metroyla Pendik'te inerek 4 numaralı çıkıştan çıkınız. Buradan aşağıya doğru Pendik yönüne giden herhangi bir minibüse binerek Pendik YHT istasyonuna en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

       14ES/14Bokm4okminibus


  • Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan E-10 ya da E-9 numaralı otobüslerden birine binerek Pendik Köprüsü'nde indikten sonra Pendik tarafına giden herhangi bir minibüse binerek Pendik YHT istasyonuna en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

          E-10/E-9okminibus

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüs ile Uzunçayır'da ininiz. Kadıköy-Tavşantepe metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Pendik'te inerek 4 numaralı çıkıştan çıkınız. Buradan aşağıya doğru giden herhangi bir minibüse binerek Pendik YHT istasyonuna en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

             metrobusokm4okminibus


  • Güngören, Bağcılar taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Uzunçayır'da ininiz. Kadıköy-Tavşantepe metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Pendik'te inerek 4 numaralı çıkıştan çıkınız. Buradan aşağıya doğru giden herhangi bir minibüse binerek Pendik YHT istasyonuna en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

           t1okmetrobusokm4okminibus


  • Esenler Otogarı'ndan Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter durağında inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Uzunçayır'da ininiz. Kadıköy-Tavşantepe metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Pendik'te inerek 4 numaralı çıkıştan çıkınız. Buradan aşağıya doğru giden herhangi bir minibüse binerek Pendik YHT istasyonuna en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

             m1aokmetrobusokm4okminibus


  • Taksim'den 129T numaralı otobüse binip Kozyatağı'nda inerek Kadıköy-Tavşantepe metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Pendik'te inerek 4 numaralı çıkıştan çıkınız. Buradan aşağıya doğru giden herhangi bir minibüse binerek Pendik YHT istasyonuna en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

          129Tokm4okminibus


  • Atatürk Havalimanı'ndan Yenikapı-Havalimanı metrosuyla Merter durağında inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile Uzunçayır'da ininiz. Kadıköy-Tavşantepe metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Pendik'te inerek 4 numaralı çıkıştan çıkınız. Buradan aşağıya doğru giden herhangi bir minibüse binerek Pendik YHT istasyonuna en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

             m1aokmetrobusokm4okminibus

Pendik Yüksek Hızlı Tren İstasyonu İletişim Bilgileri

Abdülhalik Renda Caddesi, Pendik/İstanbul

0 216 354 01 30

Pendik Yüksek Hızlı Tren İstasyonu Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Mehmet günaydın 13/01/2019
Atatürk havalimanından hızlı trene geçişte yeni güncelleme var mı?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Sitedeki tarifimiz günceldir

Murat İşbilir 06/11/2017
Admin buraya Dolapdere'den tarif yardımıyla geldim Allah razı olsun.

Mustafa Kaynarca 11/02/2017
Dun aksam ki 18 15 trenine o kadar kolay ulastim ki kaciririm diye erken cikmistim cafe de cay icmeye zamanim bile oldu bir arkadasa gondermek icin tekrar tarifi aradim buldum yorum yapmadan gecmiyim dedim tesekkurler hayatimi kolaylastirdiniz.

Kemal Sakarya 09/02/2017
Ucuza gidelim diye otobüse bindik az klasın tren kaçıyordu bidaha daz az zaman kaldıysa pintilik yapmam

handan 19/01/2017
Bu kadar tarifin hepsi iyi güzel de engelli yolcuların rahat ulaşımı ve trene rahat binişi için bir öneri neden yok ?
Orayanasılgiderim.com
Handan Hanım Merhabalar; Avrupa yakasından geliyorsanız tarifte belirttiğimiz otobüsler engelliler için uygundur. Direkt olarak tren istasyonunun önünde bırakıyor. Anadolu yakasından ise yine engelliler için uygun otobüsleri kullanarak Göztepe Köprüsü'ne geldikten sonra 251 numaralı otobüse binmenizi tavsiye ediyoruz.

Nuri Aytac 11/01/2017
Guzel tarif ama tren saatlerini de verseydinz keske

Birol Yildiz 08/01/2017
Ucaklar iptal olunca trene sarildik hemen tarif icin tesekkurler Ankaraya ulasiriz umarim bir an once

Adem Şaşmaz 27/12/2016
Kardeşimin üniversite kaydı için Ankara'ya gitmemiz gerekiyordu. Biz de Pendik yüksek hızlı tren istasyonuna olan en yakın tarifi sayenizde bulduk ve trene yetiştik. Emeğinize sağlık.

Bilal Doğruyol 23/11/2016
Ben genelde metroyu kullanıyorum. Pendik'te indikten sonra minibüslerle ulaşmak gerçekten çok rahat oluyor. Bir defa kardeşimle otobüse bindik ama yolda çok trafik vardı trene son anda yetiştik. Acelesi olanlar metroyu kullansın derim.
1566547025