Ortalama Ulaşım Maliyeti

Tam: ₺ / İndirimli: ₺

Populer Ulaşım Aracı

En Son Alınan Tarif

14 saat önce

Bugünkü Hava Durumu

21ºC / 31ºC

Ziyaret Edilme Yoğunluğu

3 Kişi/Gün

En Yakın Dolum Noktası

Özen Büfe

Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir

Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi İstanbul Üsküdar'da bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Üsküdar'dan 12 ya da 12A numaralı otobüslerden birine binerek Numune Hastanesi durağında indiğinizde Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye'den 13, 14DK numaralı otobüslerden birine binerek Numune Hastanesi durağında indiğinizde Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız 130Ş, 130A, 16B, 16C, 17K numaralı otobüslerden birine binerek Numune Hastanesi durağında indiğinizde Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece,  Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan 34AS ile Uzunçayır'da ininiz. Buradan Akasya Acıbadem Alışveriş merkezinin bulunduğu taraftan merdivenlerden inerek otobüs durağından Kadıköy yazan herhangi bir otobüse binerek Numune Hastanesi durağında indiğinizde Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu'nda inerek Metrobüse aktarma yapınız. 34AS ile Uzunçayır'da ininiz. Buradan Akasya Acıbadem Alışveriş merkezinin bulunduğu taraftan merdivenlerden inerek otobüs durağından Kadıköy yazan herhangi bir otobüse binerek Numune Hastanesi durağında indiğinizde Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Merter'de Metrobüse aktarma yapınız. 34AS ile Uzunçayır'da ininiz. Buradan Akasya Acıbadem Alışveriş merkezinin bulunduğu taraftan merdivenlerden inerek otobüs durağından Kadıköy yazan herhangi bir otobüse binerek Numune Hastanesi durağında indiğinizde Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.
  • Taksim'den Taksim Metrosuyla Mecidiyeköy-Şişli istasyonunda inip Mecidiyeköy Meydan'dan çıkınız. Buradaki otobüs durağından 500A'ya binerek Numune Hastanesi durağında indiğinizde Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi İletişim Bilgileri

Selimiye Mahallesi Tıbbiye Caddesi No:13 Üsküdar/İstanbul

0 216 512 44 44

Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Kadıköy Hava Durumu

Gün Max Min
Çar 31ºC 21ºC
Per 30ºC 20ºC
Cum 29ºC 21ºC
Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi konumuna gitmek çok kolay. Tarifimizle Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi zaman kaybetmeden ulaşırsın. Ayrıca Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi konumuna giden otobüslerin güncel saatlerini öğrenebilirsin. Bu otobüslerin anlık olarak nerede olduğunu öğrenmek istiyorsan Otobüs Nerede bölümünü kullanabilirsin. Akbilinde bakiyen kalmadıysa ve çevrende akbil dolumu yapacak nokta arıyorsan Akbil Dolum Noktaları kısmından yakınındaki akbil dolum noktalarını bulabilirsin.
1597211917