BUL

Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir

Sultan Abdül Hamid Han Hastanesi

Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul Üsküdar'da bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Üsküdar'dan 12 ya da 12A numaralı otobüslerden birine binerek Haydarpaşa Teknik Lisesi durağında indiğinizde Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

           12/12A


  • Ümraniye'den 13, 14DK numaralı otobüslerden birine binerek Haydarpaşa Teknik Lisesi durağında indiğinizde Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

           13/14DK


  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız 130Ş, 130A, 16B, 16C, 17K, 21U numaralı otobüslerden birine binerek Haydarpaşa Teknik Lisesi durağında indiğinizde Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

           130Ş/130A/16B/16C/17K/21U

Avrupa yakasından gelenler için

  • Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece,  Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan 34AS ile Uzunçayır'da ininiz. Buradan Akasya Acıbadem Alışveriş merkezinin bulunduğu taraftan merdivenlerden inerek otobüs durağından Kadıköy yazan herhangi bir otobüse binerek Haydarpaşa Teknik Lisesi durağında indiğinizde Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

             metrobusok


  • Bağcılar, Güngören taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu'nda inerek Metrobüse aktarma yapınız. 34AS ile Uzunçayır'da ininiz. Buradan Akasya Acıbadem Alışveriş merkezinin bulunduğu taraftan merdivenlerden inerek otobüs durağından Kadıköy yazan herhangi bir otobüse binerek Haydarpaşa Teknik Lisesi durağında indiğinizde Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

             metrobusok


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Merter'de Metrobüse aktarma yapınız. 34AS ile Uzunçayır'da ininiz. Buradan Akasya Acıbadem Alışveriş merkezinin bulunduğu taraftan merdivenlerden inerek otobüs durağından Kadıköy yazan herhangi bir otobüse binerek Haydarpaşa Teknik Lisesi durağında indiğinizde Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

             m1aokmetrobusok


  • Taksim'den Hacıosman-Yenikapı metrosuna binerek  Mecidiyeköy-Şişli istasyonunda inip Mecidiyeköy Meydan'dan çıkıp Metrobüse aktarma yapınız. 34AS ile Uzunçayır'da ininiz. Buradan Akasya Acıbadem Alışveriş merkezinin bulunduğu taraftan merdivenlerden inerek otobüs durağından Kadıköy yazan herhangi bir otobüse binerek Haydarpaşa Teknik Lisesi durağında indiğinizde Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ulaşabilirsiniz.

             m2okmetrobusok

Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Selimiye Mahallesi Tıbbıye Caddesi No:23 Üsküdar/İstanbul

0 216 542 32 32

Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500
1695307023