Tüyap Nerede, Nasıl Gidilir

Tüyap

Tüyap fuar alanı İstanbul'un Büyükçekmece ilçesinde bulunmaktadır.

Anadolu yakasından gelenler için

  • Kadıköy Söğütlüçeşme'den 34AS numaralı Metrobüse binip Avcılar'da indikten sonra hemen önünüzden kalkan 34C ya da 34BZ numaralı Metrobüse aktarma yaparak son durakta indiğinizde Tüyap'a ulaşabilirsiniz.

            metrobüs


  • Üsküdar'dan Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Altunizade durağında inip Metrobüse aktarma yapmalısınız. 34AS numaralı Metrobüs ile Avcılar'da indikten sonra hemen önünüzden kalkan 34C ya da 34BZ numaralı Metrobüse aktarma yaparak son durakta indiğinizde Tüyap'a ulaşabilirsiniz.

            metrom5okmetrobüs


  • Kartal, Pendik, Maltepe, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ünalan istasyonunda inip Metrobüs aktarma yapmalısınız.34AS numaralı Metrobüs ile Avcılar'da indikten sonra hemen önünüzden kalkan 34C ya da 34BZ numaralı Metrobüse aktarma yaparak son durakta indiğinizde Tüyap'a ulaşabilirsiniz.

            metrom5okmetrobüs


  • Ümraniye'den Ümraniye-Üsküdar metrosuna binerek Altunizade istasyonunda inip Metrobüse aktarma yapınız. 34AS numaralı Metrobüs ile Avcılarda indikten sonra hemen önünüzden kalkan 34C ya da 34BZ numaralı Metrobüse aktarma yaparak son durakta indiğinzde Tüyap'a ulaşabilirsiniz. 

           metrom5okmetrobüs

Avrupa yakasından gelenler için

  • Avcılar, Küçükçekmece, Beylikdüzü, Bahçelievler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonunda 34C ya da 34BZ ye binip son durakta Tüyap'a ulaşabilirsiniz.

            metrobüs


  • Güngören, Bağcılar taraflarından geliyorsanız Kabataş-Bağcılar tramvay hattıyla Zeytinburnu istasyonunda aktarma yapmalısınız.34C ya da 34BZ numaralı Metrobüs ile son durakta inerek Tüyap'a ulaşabilirsiniz.

            metrookmetrobüs   


  • Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız M1 Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Şirinevler'de inerek Metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile son durakta inerek Tüyap'a ulaşabilirsiniz.

            metrom1aokmetrobüs


  • Taksim'den Taksim metrosuyla Mecidiyeköy-Şişli istasyonunda inip Metrobüse aktarma yaptıktan sonra 34BZ numaralı Metrobüs ile son durakta  inerek Tüyap'a ulaşabilirsiniz.

         metrom1aokmetrobüs

Tüyap İletişim Bilgileri

Cumhuriyet Mahallesi, Eski Hadımköy Yolu Caddesi, Büyükçekmece/İstanbul

0 212 867 11 00

Tüyap Haritadaki Konumu

Tarifi Değerlendirin!

Oyunuz:
0/1500

Tarif Yorumları

Yavuz 10/03/2022
Merhabalar Konya'dan hızlı trenle gelirsem hangi durakta inmem gerekli ve nerden hangi toplu taşıma araçlarını kullanmam gerekli yardımcı olurmusunuz
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar; Hızlı Tren'den Söğütlüçeşme istasyonunda inerek metrobüse aktarma yapınız. Metrobüs ile son durakta indiğinizde Tüyap'a ulaşabilirsiniz.

Toygar Uçarer 01/09/2021
Verdiğiniz tarife göre Ümraniye'de ne kadar sürede gidebiliriz?
Orayanasılgiderim.com
Merhabalar Ümraniye'den Metrobüse ulaşmanız yaklaşık 15 dakika sürer. Altunizade metrobüsten tüyap ise 1 saat 15 dakika sürmektedir. Toplamda yolculuğunuz yaklaşık olarak 1.5 saat sürer.

Rıza Okumuş 14/07/2021
ulaşımı son derece kolay bir yerde. en son kitap fuarına gittim metrobüsle tarife de burdan baktık :) herkeze tavsiye ederim fuar olunca görün kalabalık ama o zahmete değiyor.

Tayfun Çakmak 14/07/2021
Kadıköy'den metrobüsle buraya geldik. Çok büyük ve çok güzel bir alan olduğunu aöyleyebilirim. Yol tarifi sayesinde kısa sürede vardık ve zamanımızın çoğunu bu alanda geçirdik.

Necmi Bekdemir 04/09/2019
Güngorende oturan adam neden ugrassınki kadirasa biner ordan iett direk onunde zaten.
1652915598